Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danone görög joghurtot ehet...

Danone görög joghurtot ehet 16 hós baba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
én inkább nem tömném ilyen szarokkal
2014. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Danone termékeket mi sem eszünk, mert tele van minden szeméttel
2014. márc. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ehet persze, én sokkal előbb adtam neki.
2014. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tica0121 ***** válasza:
100%

Na most le leszek pontozva valószínűleg, de: azért nem gondolom, hogy ha annyira minden szeméttel lenne tele, akkor lehetne forgalmazni. Szerintem jobb egy Danone joghurt, mint egy tábla csoki... Nem az volt a kérdés, hogy szerintetek mivel van tele és ti eszitek-e...

És a kérdésre is válaszolva: igen, ehet. Ha a tejet bevezetted neki, akkor kaphatja ezt is.

2014. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen kaphat :) én már a 11hónaposomnak is adtam mivel a natúr joghurtot nem eszi meg így kénytelen voltam neki kekszeset venni.
2014. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En is kb 11 hos koratol adom.

Minden tele van mar minden moslekkal, nehez kiszurni mit adhatsz es mit nem, ennyi erovel semmit nem adhatnank! Es inkabb ez mint a csoki. Aki nem akarja nem kotelezo es lehet rola velemenye, de nem kell ordogtol valo dolognak fekfogni es lenezni azt aki ad a gyerekenek. :-)

2014. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen tejet már iszik egy éves kora óta. Több fajta joghurtot próbáltunk de ez ami ízlik neki. Nem minden nap "tömöm" ilyenekkel de mivel rosz evő örülök ha valamit szívesen fogyaszt! csak valamelyik joghurtról hallottam ,hogy csak 2 éves kortól adható de akkor nem ez az.Lehet az activia.
2014. márc. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!