Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegrendszeri problema lehet...

Idegrendszeri problema lehet a sok siras a babamnal?

Figyelt kérdés
Masodik baba, nagy sullyal szuletett, arca is beverzett. Most harom honapos, elejetol tapszeres. Gyakorlatilag olbol letehetetlen, mindenen felhuzza magat es orulten sir, orakig kepes,mig be nem ajul, ha nem veszem fel.estere olyan nyugos, alig lehet elaltatni. Enni is sokszor fulldokolva. Csak kezben, setalva, nezelodve van el, de akkor is csak ha jol lakott, volt kaki es nem nyugos. Mi lehet a baj? Elso babam is sokat sirt de nem nin stop. Lehet a tapszer van ra ilyen hatassal? Ja es kisfiurol van szo.

2014. márc. 20. 20:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es igeny szerint van gondozva, de vannak napirendi pontok. En pedig nyugodt vagyok vele egesz nap.
2014. márc. 20. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:
valts tapszert. Most mit kap?
2014. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát okosat nem tudok mondani. Lehet tápszert váltani, talán érdemes lenne kipróbálni. Ha idegrendszeri problémára gyanakszol akkor menjetek el neurológiára talán ott tudnak valami okosat mondani. (javaslom a MArgit kórház fejlődés neurológiai osztályát ha Budapestiek vagytok) Hagytad már sírni? Nekem egy ideig soha nem büfizett evés után a fiam, és letettem hasra és ahogy ott sírt sikerült a büfi-puki és egyből szebbnek látta az életet. Gondolom hasfájásra már próbáltatok cseppeket-teát. Játszószőnyeg nálunk csodára képes cserélgetem a játékokat és azt nézegeti 20-40 percig is. Ágy fölötti forgó, zen, adamó hinta (vaterán jóval olcsóbban lehet venni hasonlót), hordozóba teszem és abból nézi ahogy teszek veszek a konyhába ezek mind lefoglalják huzamosabban. Nehéz megmondani miért sír. Hordozókendő nem akarod kipróbálni? Nekem is nagy babám van utálja a kendőt, ő mondjuk pont hogy utál ölben lenni, és a derekam is leszakadt tőle, de nálatok hátha segítene. A hinta egyébként segít az idegrendszer érésében.
2014. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hordozom is ha jell kis kenguruba, ezt neha elfogadja, neha nem. Eloszor milumil ha1- et, most hipp ha1-et eszik, semmi valtozas. Hintaja van, kb ket percig birja. Bufiztetem is, sokszor bem a hasa faj, hanem pl. Alszik, felebreszti egy apro besz es duhodten ordit, de ha nagyon faradt, sikerul visszaaltatnom. Konnyen ebresztheto, sokszor csak a csend, fellhomaly segit neki, de volt mar h a duhrohamain csak az segitett h az erkelyen ringattam a hideg kevegon. Vejottunk, kezdte elorol, pedig mar aludt...
2014. márc. 20. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:

érdekes az utolsó mondatod, nem lehet, hogy egyszerűen túl van öltöztetve? :)

(velünk volt hasonló, mindent végigzongoráztam és tök alapvető dolog volt a bibi amire nem is gondoltam hirtelen) :)


vagy lehet, hogy keveset kap enni? kaja után megnyugszik? mennyi időnként eteted?

2014. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én babám is folyamatosan sírt amikor kisebb volt. Mindent kipróbáltam, ringattam, sötétítettem, hordoztam.

Három hónapig le se tudtam tenni annyira hasfájós is volt és nem tudott elaludni.

Nagyon nehezen szokott hozzá a külvilághoz. Állítólag a babák 20%-a hiperszenzitiv. Lehet hogy a mi babáink is ilyenek. A lányom egy éves, de még mindenen fel tudja húzni magát, ha álmos, ha fáradt egyszerűen alig bírja abbahagyni a sírást.

2014. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne tedd kenguruba, ártalmas is és kényelmetlen is neki!

Kendőbe tedd, vagy mei taiba, jobban megnyugszik majd.

2014. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. Én arra jutottam, hogy idegrendszeri volt a dolog. De csak utólag. Mindent kipróbáltunk. Laktóz mentes tápszert, hogy ne fájjon a hasa, nyugtató masszázst, amitől kB. csak még dühösebb lett:-(... stb.. Az idő oldotta meg. Már ovis, és az egyik legjobb alvó, legboldogabb gyerek.. Ilyen típus volt, ezt osztotta a gép. Már nem emlékszem, pontosan hány hónapos oldodtak meg a gondok, de úgy rémlik, 5 hónapokban már jól aludt éjjel, a nappali alvasa viszont csak1 éves korában rendeződött.
2014. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Megkérdezhetem, azóta hogy vagytok?

2018. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!