Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fajdalmat okoztam kisfiamnak,...

Fajdalmat okoztam kisfiamnak, meg tud bocsatani? Mennyire erzi meg ha az anyukaja turelmetlen?

Figyelt kérdés
5 honapos a kisfiam 1 hete szenvedunk ejszakankent az alvassal valoszinu a fogacskaja. Kicsit ingerult vagyok a nem alvasoktol(tudom nem mentseg es vallaltam ot) ma este furdeskor es foleg oltozeskor nagy litaniat csapott annyirra probaltam magam turtoztetni de felkaptam megraztam es ra orditottam egy akkorat hogy szegeny fuldoklasszeru sirasba kezdett oly annyira hogy a tejcsit is nagy nehezen fogadta el. Kisagyba tettem lehajtotta kis fejet es csak bamult maga ele majd elaludt. Nagyon szegyellem magam es felek hogy valami maradando fajdalmat okoztam neki amit nem akartam, nagyon sok puszit adtam neki 100*bocsanatot kertem tole de csak nezett ram es csendben volt. Nagyon szeretem!!!!!Remelem nem lesz baja olyan pici meg semmirol nem tehet erre en.
2008. júl. 23. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
sZERINTEM EGY HÉT UTÁN MÉG KORAI VOLT ILYET TENNI! ÉN MÁR 3HÓNAPJA VAGYOK ÍGY VELE. MI LESZ KÉSSŐBB???
2008. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia.

Neke a lányom 6 hónapos volt tegnap.Én már több mint 3 hónapja nem alszom rendesen.(mondjuk születése óta nem aludta még át az éjszakát.1x volt,hogy 1x ébredt.)Rebekának is jönnek a fogai,erre fogom.éjjelente minimum 4x kel.Van,hogy 7x 8x.Napközben sem akar aludni.Egész nap össz.2 órát.Már én is kivagyok.van,hohy nálam is szakad a cérna.Olyan nincsen,hogy valaki végig nyugodt.Ha csak nem egy "angyalka".Tudom,hogy milyen nehéz így egész nap.Kitartás,még pár ilyen hónap van,es jobb lessz.Nekem a lányom reggel vissza alszik fél órát,azt is olyan ordítással,hogy az csak na.Szóval még vele aludni sem tudok.Nagyszülök messze vannak,1000km,a férjem reggeltöl estig dolgozik...

Gondolhatod..

Ha gondolod írj privit,tudnánk beszélgetni....

2008. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez velem is megtörtént, pont tegnap, éjjel fél tizenkettőig ordított a 9 hónapos kisfiam, semmivel nem tudtam megnyugtatni, sőt, már én is tök ideges voltam, én is jól megráztam szegénykét, amivel persze csak azt értem el, hogy mégjobban sírt. Nagyon rossz ez az érzés, de szerintem 100-ból 90 szülő megteszi ezt legalább egyszer. Ígérd meg neki, hogy többet nem teszed, és szeresd nagyon.
2008. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, ejszaka sokat sirdogalt ugy ahogy szokta (1 hete)de reggelre csupa vigyor volt. Megbocsatott:)

koszonom a megnyugtato valaszokat+!!!

2008. júl. 24. 09:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg csak 7hetes lesz a babam,de at tudom erezni a helyzetet.Nagyon sajnalom hogy elszakadt a cerna",de biztos mindenkivel van igy.Tegnap nekem is nehez napom volt.Napkozben alig alig aludt,nyugos volt vele sirtam,es nagyon bantott hogy nem tudtam neki beszelni megnyugtatni sokaig.Aztan mikor kibogtem magam,es beszeltem hozza mosolygott.Csak a lakas szaladt",ultem a vasalni valok kozepen,keszulunk haza,kulfoldon elek segitsegem nincs,parom reggel 7kor megy 6korul jon.Pakolnom kene be,kakis ruhakat foltkezelni,stb.Gondolom neked is van dolgod,nem alszol ejjel akkor is,nehez.Orulok hogy megbocsajtott.Kerj segitseget ha tudsz!Nincs hatasos ecsetelo?Gondolom mindent kiprobaltal.Jo anya vagy,el fogja felejteni.Es szerintem mar nem fogod megegyszer megcsinalni.Persze lesz meg neveles de ez nem az te is tudod.Kitartas,remelem hamar kibujnak azok a fogacskak!
2008. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!