Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmó 1 évesen lehet?

Koszmó 1 évesen lehet?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre. Születése után volt pár hétig, ezért koszmó elleni sampont használtunk, azóta viszont sima babasampont. Lehet hogy nem jó?
2014. márc. 25. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Megint előjöhet!

Mosd a koszmó elleni samponnal a haját, s Fésüld meg minden nap, mert azért is koszmósodhat a feje!

2014. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ismerös 3 éves lányának is van, sose érdekelte az anyukát a koszmo.. azt mondja majd elmulik magátol...ez a 4. gyereke
2014. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem szép, meg nem ilyen az egészséges, úgyhogy mosni fogom koszmó ellenivel. Fésülöm minden nap...köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 25. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves fiamnak is előjön időnként. Fürdés előtt olajozd be aztán szivaccsal dörzsöld le. Nálunk beválik.
2014. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves kisfiamnak is előjött mostanában a koszmó.Én is úgy szoktam eltüntetni,hogy fürdés előtt beolajozom a fejét és bekötöm egy textil pelussal.Így eléggé felpuhul a lerakódás és kicsit megdörzsölve el lehet távolítani.
2014. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!