Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni napi szinten...

Lehet adni napi szinten kamillateát a babának? Nem szorulás miatt.

Figyelt kérdés

Nagyon keveset iszik a 9 hónapos lányom, és kipróbáltam a kamillateát, és úgy veszem észre, hogy ízlik neki. Nekem is azt adott anyukám, amíg kicsi voltam.


Az a bajom, hogy tegnap beizzadt az autóba nagyon, és érdes lett a bőre(ilyen apró színtelen pöttyök), nem tudom, hogy most azért, vagy mert két napja kap kamilla teát.


2014. márc. 27. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy csak kúraszerűen adható, mert leirtja a bélbolyhokat és igen, van aki allergiás rá :(


Adj Neki inkább gyümölcsteát szerintem, steviával édesítheted, de általában natúr is népszerűek ezek! :)

2014. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így van, kúraszerűen szabad csak. a kamilla nagyon szárít, a beleket is, de akár a bőrét is száríthatja.

próbáld ki a saga teát, nagyon finom ízesítés nélkül, mi felnőttek is azt isszuk a gyerekkel :)

2014. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megpróbálok valami gyümölcsteát.


Ami gyerek tea, azt lehet adni babának is? Mert amit láttam nálunk a boltban az ilyen pick wick gyerektea, de van benne málna. Az nem baj?

2014. márc. 27. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!