Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első kislányomat várom és a...

Évi89 kérdése:

Első kislányomat várom és a neven gondolkozom és nem tudom mi illene a Jázmin név mögé másodikként? A többi lent.

Figyelt kérdés
Jázmint szeretnék első keresztnévként adni de két nevet akarunk neki az apukájával, szerintetek mi illene a Jázmin név mögé ? nem Erzsébet,Mária,Ilona névben gondolkozom bocsánat ha valakit megbántok ezzel csak nem tetszenek a régi Magyaros nevek ? valaki valami ötlet ?

2014. márc. 27. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jázmin Lilla szerintem aranyos.

Jázmin Réka is.

2014. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, csak kíváncsi lennék milyen indíttatásból ad valaki két nevet a gyerekének? Nálunk a családba, suliba, sehol nem láttam ilyet, 23 évesen még régi páromnak volt két neve, de nem is használta a másodikat sokan nem is tudták hogy van neki. Szóval ez nekem fura hogy egy embernek két neve van, nem látom értelmét. Ezt a páromat is olyan fura kettősség jellemezte, elég kibírhatatlan volt. Lehet véletlen, de így belegondolva a horoszkópja is ikrek + két név elég fura. A Jázmin önmagában szép név én nem rakosgatnék mögé még másik nevet, úgyis mindenki így fogja szólítani kiskorától kezdve ahogy ti hívjátok. Azt meg biztos ne m hagynám, hogy én hívom mondjuk Jázminnak, a nagyszülők meg más néven, az milyen már. A név szerintem mindig igazodik a személyhez, én nemigazán találkoztam még olyan emberrel akire nem illene a neve. Ha nagy korában meg utálja ne agyja isten, vagy meg akarja változtatni pár ezer forintért meg tudja, de az hogy valakinek egyszerre két neve legyen nekem furi, de az csak az én véleményem:)
2014. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nos, utolso, en valaszolok neked. A lanyom neve Anna Mira. Kb 5 eves lehettem, amikor eldontottem, hogy ha lanyom lesz Anna lesz. A szuletese eveben ez volt a leggyakrabban adott noi nev.... Miutan nem voltam mar fiatal es azt hittem sosem lesz gyerekem, amikor megfogant, csodakent eltem meg. Igy lett Mira a masodik keresztneve. O konkreatan miota beszelni tud a teljes neven mutatkozik be mindenkinek, tehat vezeteknev plusz a ket keresztnev. Nem kettos szemelyiseg, o igy egyeniseg, ahogy van.
2014. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én lànyom keresztnevei Sofía Zara, ès vezetéknèvböl is mindkettönkét megkapta. Ez itt Spanyolországban így megszokott, ezért csináltuk így, és nem bàntam meg. Én mindkét keresztnevèn szoktam hívni. Amúgy sokan nem szeretik a sajàt nevüket, ès a Sofia elég gyakori, így ha nem szereti majd, használhatja a másikat, ami elég ritka.
2014. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt a két vezetéknevet nem értem. Minek az anya neve is oda? Tegyük fel a gyerek neve Kiss Tóth Anna Mária (elég kicseszés a gyerekkel, de mind1) aztán összejön egy sráccal annak a neve meg Szabó Nagy Zsolt Márk, akkor a gyerekük lesz SZabó Nagy Kiss Tóth Fabríciusz Zsigmond és azoknak a gyerekeiről ne is beszéljünk :D szerintem nagy baromság. Alap, hogy az apa vezetéknevét kapja, vagy ha annyira az anya nem bírja elviselni, hogy az ő neve nem megy tovább akkor kapja a gyerek csak az ő nevét, de két vezeték név szerintem baromság.
2014. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocs, Kérdező!

Annyira utálom a két keresztnevet! Mindig úgy gondolom, na a szülők már itt sem tudtak dönteni. Hivatalban dolgozom, és ha két keresztnevűnek alá kell írni valamit, szinte mindig káromkodnak....amellet, hogy lehet, hogy szép a két keresztnév, szerintem azon is elgondolkodhatna a szülő, hogy ezzel a későbbiekben gondja is lehet a gyereknek.

2014. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jázmin Hanga
2021. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17!


2014-es a kérdés...Az a gyerek már iskolás.

2021. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!