Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen nehéz az első...

Másnak is ilyen nehéz az első időszak a babával?

Figyelt kérdés
olyan érzésem van hogy nem tudom rendesen ellátni a feladatomat. 5 hetes a kisfiam, problémák vannak a pelenkákkal gyakran ereszti ki a pisit, így állandóan öltöztetnem kell. igény szerint szoptatom állandóan a cicin van, szinte nem tudok semmi mást csinálni( főzni mosni takarítani, szalad az egész ház pedig ez rám nem jellemző)nagyon szeretem a kisfiamat, mindig türelemmel fordulok felé, mégis nagyon terhelő ez az egész, azt hittem hogy a 6. hét környékére már beáll valami rend, de jelen pillanatban erre semmi esély
2014. márc. 27. 11:21
1 2
 11/11 Bazsianyu válasza:
Ne aggódj! Az én kisfiam 8,5 hónapos. Nálunk az első két hónap volt nehéz. A tejem nagyon nehezen indult, ő is szinte egész nap cicin volt. Egy-egy szopi másfél óra volt és utána még fejtem. A ház szaladt. Ahogy nő a baba, egyre inkább beáll a napirend, jut időd másra is. Később már "segíteni" is fog ne aggódj! :) Nálunk Apuka nélkül nem ment volna az elején és még most is rengeteget segít! Nekem az is segített, hogy a környék kismamáival beszéltem erről. Náluk sem volt fenékig tejfel az élet, sőt! Én is igény szerint szoptattam és szépen beállt a baba a három órás evésre, csak idő kérdése. Még néhány hét és a játéké lesz a főszerep.
2014. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!