Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok hogy nem...

Rossz anya vagyok hogy nem vittem le setalni a gyerekemet mar 1 hete?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát én nem mondanám Rád, hogy rossz anya vagy. Miért nem vitted le? Valami baj van?
2014. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem? Tök jó idő van. Neked sem ártana, meg neki is kell a levegő.
2014. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy rossz anya vagy, de te nem őrülsz meg otthon ilyen szép időben? Legalább szellőztess sokat.
2014. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Húúú, én ezt már egy nap kimaradás után is kérdezem magamtól, mert már nagyon nagy a hasam újra, és nem mindig bírom rávenni magam. De azért én kétnaponta mindenképp leviszem, de ismerem az érzééééééést:-)

nem, nem vagy rossz anya.

Rossz anya, aki nem gondoskodik a gyerekéről, soha nem játszik vele, de nem azért mert rosszul van, hanem mert fontosabb neki a saját szórakozása, partik, pasija, mit tom én mije, karrierje, ilyesmi...

az én véleményem szerint az a rossz anya.

A motiváció a kérdés.

2014. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon magamba vagyok fordulva. De koszonom lanyok, hogy legalabb ti nem tartotok annak
2014. márc. 28. 16:05
 6/13 anonim ***** válasza:
a boldogsághoz kell egy kis D-Vitamin, amit ebben az időszakban nagyon könnyen magadba tudsz "szívni" ha kimész a friss levegőre és a napra. Holnap feltétlenül kerekedjetek fel, 20 fokot mond, egy pokróccal keressetek egy közeli parkot vagy a kertet és feküdjetek ki vele napozni!! hidd el, jót fog tenni. Nem vagy rossz anya, de ne légy tehetetlen, segíts magadon :)
2014. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha be vagy fordulva, akkor tényleg kimehetnétek. :) Süttesd magad a napon kicsit, jobb kedved lesz. :)
2014. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm úgy csinálja, hogy kimegy a babával a parkba és amíg alszik a lánya a babakocsiban, addig ő olvasgat, vagy rejtvényt fejt egy padon ülve.

Hidd el, neked is jót tenne!

Én is néha kihagyok 1-2 napot, de azért igyekszem naponta vinni sétára a fiam. Jobban alszik a levegőn, és nekem se árt egy kis séta.


De ennyitől nem vagy rossz anya.

2014. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem itt kezdődik a rossz anyaság...viszont én is azt tudom mondani,mint előttem...én ha be vagyok depizve,jót tesz,ha sétálunk,feltölt,még ha nehéz is rávenni magam az elindulásra...ha nem olyan helyen laktok,ahol élmény sétálni,akkor esetleg buszozzatok/autózzatok el vmi szép helyre,tó,park,erdő valami..hidd el a napsütés,madárcsicsergés stb javít a dolgon
2014. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen, rossza anya vagy. A gyerek nem tehet róla, hogy te be vagy fordulva. Tök jó idő van, ti meg bent kuksoltok?
2014. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!