Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babája sokat szenvedett asztmás hörghurutban?

Figyelt kérdés
Kialakult az asztma vagy kinőtte?
2014. márc. 29. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a kislanyom szenved tole. Mar nem baba, lassan 4 eves de egy eves kora utan alakult ki
2014. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen gyakran jön elő nála? Kórházba hányszor került vele?

Kislányomnál 5 hónaposan volt először, és most, 6 hónaposan újra ez van. Nagyon sípol, és hiába kezelem tegnap reggel óta, úgy látom semmit nem javul.

2014. márc. 29. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Korhazba meg nem volt vele. Sot, nagyobb kivizsgalason sem mert Angliaban lakunk es itt nem foglalkoznak ilyen "aprosaggal". Egy idoben emaileztem egy pulmologus szakemberrel, o azt mondta a tunetek alapjan hogy asztmatikus horoghurut. Persze csak igy latatlanba. Asztma gyogyszere mar volt(ventolin) eloszor cseppfolyosat adtak attol nem vettem eszre egetvero valtozast. Aztan adtak ugyanezt spraybe maszkkal egyutt. De azt nem birtuk precizen hasznalni. Hiaba magyaraztam hogy kene nem birta letudozni. A magyar szakember azt irta hogy ha horgogorcse van akkor a ventolin elmulasztja. Az en lanyom csak nyaron nem szenved amugy. Jovo honapba megyunk haza akkor szandekozok elvinni egy alapos kivizsgalasra
2014. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk más bajok vannak, de ajánlom neked ezt: [link]

- kétgyermekes anyuka -

2014. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!