Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet "leszoktatni" az...

Hogy lehet "leszoktatni" az éjszakai evésről? Nálatok hogy sikerült?

Figyelt kérdés

6 hónapos a babám, de még mindig kétszer eszik éjjel. Éjféltájt és hajnali 5-kor.

Köszi! :)


2014. márc. 29. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szokott vissza a lányom az éjszaki "evésre". Elkezdett fejlődni a mozgása, jöttek a fogai. 11 hónapos koráig mindig evett éjszaka. Egyszer úgy döntöttem, csak vizet adok neki hátha csak szomjas, igaz kicsit többször kelt, de megszokta.
2014. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Majd leszokik magától ha nem lesz rá szüksége.
2014. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj neki helyette inni,ilyenkor általában már csak megszokásból eszik,ha eleget eszik nappal.
2014. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 hónapos, és kétszer eszik. Hiába adok neki vizet, éhes.
2014. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoptatod? Kisfiam 2-3 hónapos kora között átaludta az éjszakát, utána egyszer csak nem hízott és elkezdett felébredni megint éjszaka kétszer, most megint átalussza az éjszakát és hízik is. Szóval nekem csak akkor kel éjszaka ha éhes valóban, amúgy magától átalussza az éjszakát nem kell semmi hokusz-pokusz. Próbáld egyszer többször megetetni napközben hátha az segít. Ha tápszeres akkor tejpépet adni neki éjszakára. Ha úgy érzed csak szokásból ébred éjszaka (érzed/ltod hogy nem eszik, csak "szorakozik" akkor pedig hagyd kicsit egyedül az ágyába ne menj megettetni lehet vissza alszik egyedül is.
2014. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam magától szokott le az éjszakai evésről. Ez kb 1,5 hónapja így. Magától tolódott ki az éjjeli 1 órai evése 2re, aztán lassan így el is maradt.Már csak reggel 5-6 körül kel enni.
2014. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21 hónapos és hajnalban 1 x felkel még enni :)majd leszokik, ha már nem szopizik.
2014. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor kelt enni. Aztán most úgy csináljuk, hogy eszik valami vacsinak valót, fürdés és szopi. Így hajnalig kibírja. Most 7 hónapos, de már nem bírja sokáig, ha csak tejet kap. Mennyiségre van bőven, de valahogy nem laktatja tartósan.
2014. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tápszeres baba. Megeszi a 250mlt, szóval nem csak szórakozásból kel, viszont mindig ugyanakkor kel, mindegy mit és mikor evett este utoljára, szóval azért megszokásnak is tűnik. Amúgy, ő mindig enne, akár 2-3 óránként is betolná a 250ml-t.
2014. márc. 30. 07:11
 10/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok. nekem is amikor felébredt akkor pontosan 2 kor és 4 kor ébredt, és tényleg éhes volt. Én azért javasolnám, hogy tejpépet vagy valamit próbálj ki esetleg mert lehet a tápszer gyorsan átmegy a kis pocakján, a tejpép meg tovább bent lenne. Nem értek hozzá, csak gondolom, hogy talán jó lenne. Vagy nem tudom hányszor és mivel van már hozzátáplálva, de vagy többet vagy valami laktatóbbat is megpróbálhatnál bevezetni.
2014. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!