Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 9-10 hónapos baba mennyire...

Egy 9-10 hónapos baba mennyire értékeli/élvezi, ha vadasparkba visszük?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az én 10 hónapos kisfiamból indulok ki, akkor szerintem még nem fogja értékelni annyira. Az enyémet legalábbis még az utcán lévő kutyák és macskák látványa sem hozza lázba igazán.
2014. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az èn kicsim 4 hónapos

.Van kutyánk es amikor meglátja őket hangosan kacag.:)

2014. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Kb pár percig elnézelődik, de utána nem fogja lekötni. Én ezt tapasztaltam saját gyerekemnél.
2014. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan az enyém tátott szájjal leste az állatokat az állatkertben. Szerintem nem rossz ötlet, levegőztök egy jót.
2014. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ebben a korban már bőven élvezte a városnézést, vávázott lelkesen (vau-vau volt minden emlős). De ugyanennyire szerette, ha csak egy másik útvonalon megyünk :) Szóval, ha nektek is kikapcsolódás a vadasparkozás, menjetek nyugodtan, de csak ha neki akartok új élményt, akkor felesleges, nekik még minden érdekes.
2014. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves volt amikor először mentünk Vadasparkba. Igazából akkor még nem érdekelte, csak egy nagy séta volt a levegőn. Azok az állatok tetszettek neki amelyek testközelben voltak, pl. az állatsimogatóban.
2014. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nem érdekli, a játszótérre is leviheted, az egyszerűbb. A másfél éves fiamat elvittük állatkertbe és tudod mit nézett meg? A verebet, ahogy ugrált a betonon, és utána a kavicsokat próbálta kiszedegetni a járdából. (beton, szóval nem volt meg a sikerélmény).

Volt ott egy-két tigris, meg ilyesmi is, de az nem érdekelte.

2014. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a lányunk, amikor elmentünk vele, de egyáltalán nem érdekelte.
2014. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-9 hónapos lehetett a lányunk, amikor először vittük. Komolyan mondom, sokkal jobban érdekelte, mint 14 hónaposan. Utóbbi alkalommal inkább már jött-ment. De pici korában imádta az állatokat. Nagyon élvezte. Meg utána később is. A mai napig szereti az állatokat, erdeklodik irántuk.

Mondjuk ő alapjáraton is nyugis gyerek.

2014. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!