Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majusban megszuletik a kislany...

Majusban megszuletik a kislanyunk. Szuletese utan 2-4 hettel kesobb szeretnenk megkeresztelni. Milyen ruhaba oltoztessem? Hogy szoktak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 12:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem értem...ha nincs megkeresztelve nem mehet a lagziba? A mi babánk is 3 hónapos lesz, mikor lagziba megyünk, de a keresztelőt csak 1 éves kora körül szeretnénk.
2014. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
hat en ugy tudom hogy nem ajanlott annyi ember koze vinni a babat ha meg nincs megkeresztelve!
2014. ápr. 4. 23:09
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Na ekkora hulyeseget sem hallottam meg. Most vagy nagyon buta vagy, vagy csak unatkozol es szorakozol. Ha a masodik, akkor fejezd be!
2014. ápr. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
hat en komolyan ilyeneket hallottam!ti amugy elvinnetek a 2 hetes babat lagziba?
2014. ápr. 5. 10:48
 15/28 anonim ***** válasza:
79%

2 hetes babát SEHOVA nem vinnék, max esetleg levegőzni egy 5-10 percre.

(Egyébként eddig arról volt szó, hogy májusban születik, júniusban az esküvő két-négy hetesen keresztelnéd, akkor, hogy lesz két hetes a lagziban? Én is azt mondom, mint az egyik válaszoló, ha ez szórakoztató számodra, oké, de ha valóban ennyi eszed van kár gyereket szülni...)

2014. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted mi lesz ha nincs megkeresztelve? Megszallja a gonosz? Komolyan mondom, meg ekkora baromsagot! Ket hetesen meg tenyleg max levegozni vidd!

Ilyennek minek gyerek...

2014. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
maradjunk a kerdesnel!!!8 eve nem volt gyerekunk,most vegre lesz,es azert annyira felek mindentol!de nyilvan ezt sok ember nem erti meg!ha majus kozepen meglesz a baba,es az eskuvo jun elejen van,akkor nem lehet 2 hetes???azert irtam hogy 2-4 hetre lesz a keresztelo..mert kb ugy is jon ki!!!
2014. ápr. 5. 11:46
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradjunk a kerdesnel. Kerlek szepen, ne vidd a gyereket se a lagziba, se megkeresztelni. Mindketto nagyon korai lenne neki. De valoszinu a vedono vagy a gyerekorvos sem tanacsolna mast.
2014. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
ez mar mas!koszonom az ertelmes valaszt!ezt tenyleg meg jol meggondolom!mert nekem csak az szamit hogy a babanak jo legyen!
2014. ápr. 5. 12:05
 20/28 A kérdező kommentje:
mire ilyennek gyerek??hat ilyet irni!!!!!!nagyon sok even at kuzdottunk hogy legyen gyerekunk!tolunk annyi szeretetett kap a baba mint meg soha senki ezen a vilagon!!!!!de olyanok akik a kukaba rakjak a babajukat,meg megverik meg stb...a tenyek csak errol szol....na ilyeneknek tenyleg minek a gyerek!!!
2014. ápr. 5. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!