Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem nem szeret a babám....

Úgy érzem nem szeret a babám. Ez normális?

Figyelt kérdés
1 éves múlt. Nem szereti ha átölelem, tol el magától, nem szereti ha megpuszilom, és nem szeret az ölemben lenni sem:-( Ha nem vagyok vele, abszolút nem hiányzom neki. Észre se veszi, abszolút nem örül ha meglát. Szerintem azt se venné észre ha hirtelen eltűnnék a föld színéről. Olyan rossz. Látok anyukákat akikhez bújik oda a babájuk én is úgy szeretném, csak néha :-( Nekem lenne rá igényem, de neki semmi. Lehet, hogy nem kötődik rendesen? valamit elrontottam? Nem hordoztam és külön szobában alszik pici korától.
2014. ápr. 10. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mással hogyan viselkedik?

SImán lehet, hogy csak a temperamentuma ilyen...

2014. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Apának meg nagymamának mindig örül ha meglátja. Majd kiugrik a bőréből, addig hisztizik amíg fel nem veszik. De ha nekem kell elmennem pár órára és visszajövök, akkor rámnéz és mintha mise történt volna játszik tovább.
2014. ápr. 10. 09:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret, csak megszokta, hogy Te mindig ott vagy neki. Persze hogy örül az apjának, nagymamájának, hiszen őket ritkábban látja. Plusz valószínűleg ő nem bújós típus. Biztosan rossz ez, de nem nagyon tudsz mit tenni. Egyébként én sem hordoztam soha a fiam, első perctől külön szobában alszik és egy bújós, puszilkodós 22 hónapos. Nem ezen múlik.
2014. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szeret,de te vagy vele 0-24,persze hogy akiket kevesebbet lát,azoknak jobban örül.Enyém is külön szobában alszik születésétől,én sem hordoztam sokat és ő sem szeret odabújni,velem aludni,megpuszilni,ölemből egy mp múlva ugrik le.Egész nap apázik ,megy ide oda és ismételgeti apa...És persze az állandó nyávogásból is csak nekem jut...
2014. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire nyugtat meg ez téged, de az én fiam pont ugyanilyen. Ő 9 hónapos.

Én mondjuk azzal nyugtatom magam h tényleg azért viselkedik így, mert én 0-24-ben vele vagyok.

Amikor ketten vagyunk itthon egyébként nagyon harmonikus a kapcsolat közöttünk. Te ezt hogy veszed észre? Mikor kettesben vagytok hogy viselkedik veled?

Amikor apja v vmelyik nagyi itt van, akkor kezdődik a hiszti, h foglalkozzanak vele, úgy ahogy te is írtad.

2014. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen végülis tényleg én vagyok vele 0-24-ben. Ilyenkor nyugodt, mosolygós. Nagyon önálló egyébként már 13 hónaposan eljátszik magával. Lehet, hogy az a baj, hogy hagyom? Jó nem fél napot, de van hogy egy órát is elvan egyedül, építőkockázik, könyvet nézeget meg ilyenek.

Amint megjelenik nagymama, nagypapa vagy apa abban a pillanatban dobja el a mi a kezében van és indul a rapli, engem tol el magától, hiába játszottunk tök nyugiban fél perccel előtte még valamit.

2014. ápr. 10. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:

"Nagyon önálló egyébként már 13 hónaposan eljátszik magával. Lehet, hogy az a baj, hogy hagyom?"

Jajj, dehogy baj, pont ez a jó. Na aggódj, szeret, de apa és a nagyi a nagyobb sztár, mert ők "ritka vendégek". Ez mindenhol így van.

2014. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na,mintha én írtam volna..mindig sírok a férjemnek,h engem nem szeret,ugyan azt csinálja,mint a tied.Mára már megváltozott egy kicsit,néha oda is bújik hozzám,de nem viszi túlzásba,apa,apa van nálunk is örökké,de azért neki sem engedi nagyon,h agyon puszilgassa,szerintem ilyen fajta
2014. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

azért az engem is megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül! :)


5-ös voltam

2014. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szeret a babád, csak megszokta, hogy Te mindig ott vagy. Jó, hogy hagyod, hogy önálló legyen, ha most egyedül akar csinálni dolgokat, az azt jelenti, hogy jól csináltad eddig. A gyerekek fejlődésében váltakoznak az önálló meg a mindent csak anyával periódusok, Ő most éppen "Mindent egyedül akarok csinálni" periódusban van. Örülj neki, és használd ki ezt az időszakot, mert lehet hogy néhány hét múlva már pisilni se fog hagyni nyugodtan.
2014. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!