Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba le van maradva a...

Ha a baba le van maradva a fejlődésben azt behozhatja úgy, hogy semmilyen hátrány nem éri a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Olyan anyukák válaszát keresem akiknek babájuk( akár koraszülött, mert az én picim az volt, de a normál időre születettek is) le volt maradva valamikor vagy éppen most le van maradva a fejlődésben, főleg mozgásában!Mit mikor csinált? Lett-e hátránya belőle? Ilyesmikre lennék kíváncsi!!
2014. ápr. 11. 20:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazából ő azt mondja, hogy annyira nem feszes már, de viszont nagyon tiltakozik a négykézláb helyzet ellen! Mikor még nem kúszott és azt gyakorolták vele, akkor is ugye négykézláb helyzetbe rakta és simán alig ért hozzá ki lehetett belőle váltani, most meg aztán úgy befeszíti mindenét( tornász azt mondta hogy ez már jó nagyrészt az ellenállástól van nem a feszességtől)hogy a csípőjét fogva fel lehet emelni simán úgy hogy nem hajlik meg!4 hós kora óta járunk, 5 hós korára oda vissza forgott, 8 hó 1 hetesen kezdett el kúszni addig minden rendben volt,úgy láttam szépen haladunk és a torna segít de most viszont nem látom rajta a mászás akarását, valamiért lelassult és ugye még megülni sem tud nem hogy felülni! Próbálok én is optimista maradni de ilyen helyzetben főleg első gyermeknél nagyon nehéz és kizárni a sok képet videót amit látok az interneten hogy ismerősök jó pár hónappal fiatalabb babái már előrébb vannak jóval! Köszönöm a jókívánságokat! Én is bízom benne hogy egyszer csak elkezd mindent!
2014. ápr. 12. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!