Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek pár hónapos...

Van olyan, akinek pár hónapos babája folyamatosan szörcsög, röfög a visszacsorgó anyatej miatt?

Figyelt kérdés
Doki nénink szerint nem náthás a baba, hanem ez a probléma, de nekem ez olyan elképzelhetetlen...Tapasztalatok?
2014. ápr. 15. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb lehet a mandulája az is okozhatja, ahogy a fiamnál volt. Neki a szeme is folyamatosan váladékos volt,de nagyon horkolt, szörcsögött.
2014. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, az enyém csinalta.

Refluxos, mihelyt kezelte a doki, megszűntek ezek a tunetek

2014. ápr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta, ő is refluxos, nekünk nem volt semmilyen kezelés. . utosló, neked mi volt?
2014. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hű...Hát most megijedtem kicsit. Az én babám is szörcsög,ha büfizik és a tej felmegy az orrába.Sokszor porszívózom ki neki,néha akkor is megmarad a szörcsögés,meg néha tüsszög miatta.A kórházban minden baba csinálta,erre a csecsemősök is ezt az érvet hozták fel. Viszont röfög is sokszor,ezt nem tudtam miért. Kedves válaszolók,akiknek refluxos a babátok, milyen tünetek vannak még? Mert az enyém elég sokat bukik!
2014. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


elég sokat bukott (volt, hogy sűrűbbet, de volt, hogy simán a tejet), néha habzsolt, állandóan tele volt az orra, szörcsögött, és minden kaja után tüsszögött is egy-kettőt. Mellette elég hasfájós is lett

plusz nála volt még olyan tünet is, hogy amikor nagyon sírt, kicsit savas szagú volt a szája.


Nutriton sűrítős tápszert írt fel a gyerekdoki, a kiságy végét a fejénél meg kellett emelnünk alváskor (hogy ne csurogjon vissza az orrába), és evés után 10-15 percet vállon kellett tartani, hogy "lemenjen" a tej rendesen. Ezeket már elhagytuk, a nutritont még kapja, de viszonylag gyorsan - 2-3 hét alatt - megszűntek a tünetei.

2014. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!