Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig kell csinálni a porszív...

Mindig kell csinálni a porszívós orrszívást, ha váladékot látok az orrában, vagy ha csak meg van fázva?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó találmány!

Ha meg van fázva mindenképpen használd, mikor szükséges. Ilyen kis korban nem tudják még kifújni az orrukat, szerintem akkor is használhatod, ha csak úgy tele van neki a nózija. Nagy segítség ez neki!

2008. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon hatásos! Az én kislányom szerencsére nem beteges, de ha mégis náthás lett, néhány nap után túl voltunk az éjszakai nyűgösködésen hála az alaposan eltávolított "trutyinak". Kicsit drasztikusnak látszik, de hidd el, megszokják.
2008. júl. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is jónak tartom.Ismerősom mondta,hogy neki vízcsapra szerelhető van,állítólag ugyanolyan hatásos,csak ugye csendesebb,mint a porszívó.Én porszívósat vettem.Akkor használt,ha úgy érzed tele van trutyival.Kicsit hangos,de hatásos.Nem fáj nekik,alapvetően minden gyerek utálja az orrszívást.
2008. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz lányom még csak 6 hetes, egyszer használtuk a porszívós orrszívót, mert úgy hallottuk szürcsög. Azóta rájöttünk, néha így veszi a levegőt. Én nem szoktam használni neki (megfázva még nem volt), ami van kis száraz darab az orrában, általában kijön ki lehet neki szedni kézzel is. De ha beteg, mindenképp használd. Amúgy nem kell rendszeresen. (ha látsz benne valamit és nem tudod kiszedni , akkor persze használhatod az orszívót)(amúgy lányom jól tűrte, egy hangja nem volt)
2008. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!