Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron szülök. A babát kilehet...

Nyáron szülök. A babát kilehet vinni egy hetes korában? Boltba vagy ide oda menni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 11:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nos. Vannak emberek, akik nem mosnak kezet wc után. Megfognak minden vackot, nem mosnak kezet. Megfogják a kilincset, pénzt, nem mosnak kezet. Majd megfogják a gyereked apró kezecskéjét, aki azt a szájába veszi. Természetesen nem mos kezet, mert nem tud. Hát akkor fogdossák, ha neked jó.


Ui: Az én lányom szopta az ujját. Olyan jól sikerült, hogy olyan bacit nyalt be, hogy az ÁNTSZ ki akart jönni ellenőrizni.

2014. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Kivinni már nyugodtan lehet pár naposan, de nyilván csak korán reggel avgy késő délután, mikor nem tűz a nap. Boltba is be lehet ugrani, de azt tényleg ne engedd, hoyg taperoljá.
2014. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Persze hogy ki lehet vinni pár naposan is...kertes házba vagy sétálni...

Minden esetre az első 1-2 hónapban kerüld a tömeget a hipermarketet..kisebb nem zsúfolt boltokba én elmerném vinni...takard le szúnyoghálóval,vagy pelussal a babakocsit vagy hordozót,így se nem kukucskálnak annyian be hozzá,se nem zargatják... :-)

2014. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%
És nincs egy nagyszülő vagy egy barátnő aki bevásárolása. Nyilván tartós dolgokat megveszitek szülés előtt kenyér, tejet meg akár éjjel nappaliban is vehet az apa. Bár tényleg a te gyereked,úgy teszed tönkre ahogy akarod, a te csavargási kedved miatt.
2014. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
na nehogy már ezzel tegye tönkre a gyereket...
2014. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Mikor masodik lanyom született semmi segitsegem nem volt úgy mint autonk sem! Igy 5naposan már a korhazbol is setaltunk haza! Utana Elementen a nagyobbert az oviba stb! Senki nem tapogatta max megneztek!ha szoptatni fog élvezni fogja altalad a vedettseget!Nem kell bezarva élned!Ne fogdossak stb de attol ha kimesz baja nem lesz!
2014. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
14. Egy faluban lakunk ahol nincs éjjel nappali. És képzeld, sajnos mindkettőnk szülei meghaltak.
2014. ápr. 20. 13:28
 18/24 anonim ***** válasza:
31%
Az én lányom is nyári, egy hetesen már kint szunyókált kora este az árnyékos teraszon. 1,5 hetesen voltunk először sétálni. De, nem vittem boltba. Ott szerintem semmi keresnivalója egy pár hetes babának. Azt értem, hogy dolgozik a férjed, az enyém is dolgozott, de miért nem tud hetente 1x bevásárolni? Én két kisgyerek mellett újra rászoktam a kenyérsütőre, mást meg hetente 1x veszünk, se időm, se energiám boltba járni minden nap. Inkább megyünk sétálni meg játszóterezni.
2014. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
Mi októberben (vénasszonyok nyara) kivittük az 1 hetes gyereket mert el kellett menni bevásárolni. Se nem akartam, se nem tudtam volna a szomszédra hagyni. Nem volt influenza szezon, meg semmi járványos vírus. Nem lett semmi baj. Először 1 évesen volt beteg. Aztán 2,5 évesen. Nagy forróságban este menjetek, amikor már nincs olyan nagyon meleg.
2014. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
Semmi baja nem lesz ha elugrasz vele a kisboltba mikor 1 hetes.
2014. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!