Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron szülök. A babát kilehet...

Nyáron szülök. A babát kilehet vinni egy hetes korában? Boltba vagy ide oda menni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 11:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ez olyan dolog, hogy helyzet adja.

ha muszáj kimenned vele, akkor persze, vidd. előtte már szoktasd a kinti levegőhöz, pár napig egyre hosszabb időre nyisd ki az ablakot a szobában, ahol alszik (persze ne a huzatban feküdjön). aztán először csak 5-10 percre vidd ki, azán lehet egyre hosszabban.


a tömeget, zárt helyeket célszerű elkerülni. pl.ne a Tescoba vidd, vagy légkondis helyre.


eleinte ne engedd, hogy megfogdossák idegenek, sajnos sok nyavaját elkaphat, család is csak kézmosás után veheti kézbe.


jó babázást majd!

2014. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én vittem sétálni,ahogy hazajöttünk-játszótérre,egy hetesen a Városligetbe.nem tiltotta a doki.kint volt a kertben egész nap.júl végen szültem,jó meleg volt..
2014. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Apuka nem akar szülési szabadságot kivenni? Megilleti! Az első héten legalább együtt lennétek, főként hogy otthon is el fog kelni neked a segítség. Amúgy sem biztos hogy sétálni lesz kedved pár nappal a szülés után.
2014. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Július közepén született a második kislányom a nagy 2,5 éves volt. Na ez az amikor nem gondolkozol, hogy hova lehet vinni a kisebbiket és hova nem, hanem be kell illeszteni egy működő családi életbe. A férjem is csak egy hetet tudott itthon maradni. És igen a kicsi 1 hetesen már a játszótéren volt, 3 hetesen az állatkertben, 6 hetesen a Balatonon. Nem vagyok felelőtlen szülő, de ha van már egy gyereked akinek vannak igénye, nem teheted, meg hogy bezárod a lakásba mert a kicsi még kicsi. Soha semmi baja nem volt, ja és senki nem akarta megtapizni sehol.
2014. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!