Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud 7 hónapos babám...

Miért nem tud 7 hónapos babám 15 percnél tovább ellenni úgy hogy ne nyűglődne?

Figyelt kérdés

Jön a foga vagy nem tudom, de erre utaló jel sajnos nincs egyforma az ínye nincs külömbség de egy hete annyira nyűgös hogy nem bírunk vele.

Állandóan álmos, 2 órán keresztül ringatjuk kocsiban mire elalszik 30 percre aztán még álmos de már nem alszik vissza.

Ma 3 szor volt széklete átlagos inkább még kemény is.

Tápszeres 2 hetes kora óta hozzá táplálom is, de van mikor csak napi 1 széklet de van mikor hogy második napon van egy széklete.

Éjjel még mindig 3 szor ébred enni és éjszaka megissza a 170 ml is de nappal alig a 120 ml-rt.

Éjjel kb jobbik esetben 5-6 alakalommal ébred ebben a 3 etetés.

Van mikor 15-20 alkalom is megvan, hogy kiesik a cumika, és néha ringatni is kell éjjel.

Hajnalban fél 5 kor stabilan ébred.

Este 8-9 órakor alszik el utoljára.

Néha 10 kor de attól függ mennyire késő délután volt az utolsó alvászat.

Sajnos éjjel nappal kocsiban alszik.

Rengeteget van ringatva a segge.

Az elébb is 2 órát toltam mire elaludt de közben 2 szer megébredt mert kiesett a cumika.

Kb 30 perce alszik.

És délutáni alvás.

Mi a baj jön a foga?



2014. ápr. 20. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

valahogy úgy tűnik, nem lényeges mindig, hogy tápis, vagy anyatejes a baba, hanem inkább típus, hogy hogyan ébred.


az én kicsibabám 7 hósan este 7kor aludt, és ébredt cicizni 11kor és háromkor, ötkor is, sőt hatkor is, de igazándiból 7 órakor keltünk. ő is igényelte a társaságot...


nálunk ekkor már régóta voltak fogzásra utaló jelek... úgy három hónapos kora óta, de csak nyolc hónaposan bukkant elő a fogacska... egyszerre hat.


szóval lehet fog is, de lehet ilyen típus, vágyja a közelséget...


nem kell találgatni szerintem, nincs más megoldás, mint biztosítani a kicsit, hogy rátok számíthat. ahogy írod, sajnos ringatni kell a kis popsiját :)


most lehet, hogy nehéz, de később kifizetődik, lesz egy kiegyensúlyozott, nyugodt, az életben bízni tudó, magabiztos, a nehézségekkel, fájdalommal, ijesztő dolgokkal könnyen megbirkózó gyereketek!


kitartás!


az én pici fiam most 11 hósan újból fogmizériázik, akármennyit alszom, álmos vagyok egész nap, mert éjjel kettő három óránként ébred fel, és kér cicit. napközben is folyton cicizni akar. kicsit morzsol is az éles fogacskáival, nehéz ezt a dolgot fegyelmezni, így nekem ez még fájdalmas is. de tudom, hogy ezt végig kell csinálnom, támogatnom a gyereket.

én a gyerekszobában fekve olvasgatok, amíg ő játszik. én se sokat tudok ellógni mellőle. napközben egyszer alszik, van, hogy csak egy órát...


kitartás

2014. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha melletted alszik, akkor is ébred? Az enyém olyankor magától visszaalszik, csak legyen valaki elérhető távolságban. Kiságyban egyhuzamban max 3 órát alszik.
2014. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztosan hogy a foga zavarja mert amikor adok neki panadol béby szirupot rá fél órára mint akinek semmi baja, eszik , játszik egyedül , el van egyedül is.

A nurofen szirup meg vagy nem hat neki vagy valami mellék hatása van mert még nyűgösebb utána.

2014. ápr. 21. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki még Panadolt, mi lesz később mikor áttörés lesz,már nem tudsz neki mit adni.Vannak kenős fogínygélek, amik hűsítik az ínyt,vagy rágóka.Babakocsis alvásról le lehet szoktatni.Szerzel hordozókendőt,csatos hordozót,s magadra kötöd.Egy ennyi időst már ezerrel érdekli a világ,nyílván te sem szeretnél egy mélykocsiban feküdni, s közben pedig hallod a sok ingert.(madarak hangja, emberhang,állathang,géphang).Az enyém már ilyen idősen ült, s dönthetős sportban mentünk és sokat hordoztam és még velünk alszik.Az éjszakákat már az elején átaludta,vegyes táplálású.Éjszaka akkor riadt fel, ha fájt a hasa(szelek miatt),vagy a foga fájt,de ilyenkor általában megsimizi a hajam és alszik tovább.Nálunk összesen fogzás miatt 6 alkalommal kapott Panadolt.OSA fogínygélt használunk, csak gyógynövény, svájci termék,elég drága,rendelésre hozzák.
2014. ápr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lemaradt:18 hós kislány.
2014. ápr. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!