Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adsz 17 hónapos kislányodr...

Mit adsz 17 hónapos kislányodra 25-27 fokos, napsütéses, enyhén szeles időben?

Figyelt kérdés

Anyósommal vívok közel harcot, csak ezért kérdezem. Szeretném tudni, hogy tényleg én vagyok-e felelőtlen, vagy azért a nagy átlag hasonlóan gondolkodik, mint én.

Ma ezt adtam a gyerekre:

- hosszúujjú, vékony body

- egy vékony harisnya

- egy vastagabb farmer naci (nem téli)

- egy belül bolyhos pulcsi, amit később levettem róla, mert el kezdett izzadni a háta

- egy lyukacsos sportcip


Anyós meglátta, hogy "egyszál" bodyban rohangál, teljesen kiakadt, amikor pedig látta, h a nadrágon belül "csak egy" harisnya van, ollyan szinten leb...szott, hogy a fülem kettéállt. Mert hogy hideg van.... Meg fúj a szél....

Azért külön kaptam, h harisnyanadrág van a picin, mert hogy az "elszorítja a lábát". Szerinte a farmer alatt egy vékony pizsmanadrág a zokniba tűrve sokkal kényelmesebb viselet....


Bocs, h hosszú voltam, és köszi előre is a válaszokat!


2014. ápr. 21. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-s vagyok, egyébként nyáron én is használom a vékony paplant,mert fázós vagyok.Különbözőek vagyunk.Ahogy idősödünk egyre fázósabbak leszünk.
2014. ápr. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy a fiúk és a lányok hőháztartása hormonok miatt különböző.Ranschburg írja.Fiúkra kevesebb ruha,lányoknál pedig a nemi szerv és a derék védelme a fontos,hogy melegben legyen.
2014. ápr. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na jó, de te VÉKONY paplannal takarózol! ;)

Igen, ezt tudom, h más a hőháztartásuk, de köszi az emlékeztetőt. Amúgy ma elég hűvös van nálunk, mert esett az eső, max 13 fok, most délutánra kicsit enyhült, kb 15 fok. Gyerkőcön vastag harisnya, farmer, hosszú body, egy hosszú póló és egy vékony pulcsi, plusz széldzseki bekészítve, ha kellene, fejen sapi. Anyós megint elájult, hogy milyen kevés ruha van rajta, pedig télen, a mínuszokban is így volt felöltöztetve, csak bélelt farmerrel, vastagabb pulcsival és télikabáttal... :)

2014. ápr. 26. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!