Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 15 hónapos...

Szerintetek egy 15 hónapos babát lehet már engedni egyedül menni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam 10 hónaposan indult el, most 1 éves, már egy jó ideje egyedül sétál az utcán, igaz, hogy állandóan résen kell lennem, mert mindent felszed, meg hébe-hóba esik is, de már sokkal kevesebbet, mint az elején, ráadásul kevésbé fájdalmasan. Nagyon sokat tanul egy-egy ilyen séta alkalmával, iszonyatosan élvezi is, kár elvenni ezt a gyerektől.
2014. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
azért ennyire nem kell félteni az a gyereket, így soha nem fog meg tanulni egyedül járni azt majd a doki fogja küldözgetni minden féle vizsgálatra hogy mért nem jár már a gyerek.
2014. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Az én fiam 11 hónaposan már elindult, de nem is engedte hogy vezetgessem, egyedül akarta megtanulni. Természetesen a nyomában voltam és nem hagytam, hogy rossz helyen essen el, de nem is nagyon bukdácsolt.

15 hónaposan azért már hagyni kéne, hogy egyedül is próbálkozzon, nem olyan kicsi már. És nem is hiszem, hogy túl jót tesz a karjának, hogy folyton fölfelé nyújtva tartja.

2014. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én egyik fiam 10 hósan indult el anyósom kikészitett mindig fogta a kezét ment vele, hiába mondtam h engedje el inkább a másikkal menjen aki még egyedül nem tud most 1 évesek és össze vissza szaladgál a lakásban kint az udvaron is leteszem ha elesne feláll, a hibáiból tanul ha vki mindig fogja a kezét sose fogja megtanulni az önállósodást
2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!