Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Édesanyák, édesapák! Fel...

Édesanyák, édesapák! Fel merjem-e engedni a 13 és fél éves fiamat Pestre egyedül?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne és nem tudom elkisérni! A helyismeretével nincs baj tudja hogy merre kell menni megy tudja a buszokat villamosokat hogy merre mennek de hát mégiscsak egyedül menne! Székesfehérváron lakunk onnan menne fel vonattal a déliig!
2010. máj. 24. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
13 éves koromban kezdtem el Pestre járni 5 osztályos gimnáziumba, semmi gondot nem okozott. Ha ismeri, merre kell menni, vagy előre összeirjátok, és amúgy érett a gondolkodása, szerintem persze. Főleg, ha fontos :)
2010. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Engem még 17 éves koromban sem engedtek fel Pestre a szüleim. Mert állítólag veszélyes, mivel ki/elrabolhatnak, baleset érne. Nem lenne semmi baj, csakhát sok hülye ember van...
2010. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem elengedheted, te tudod, hogy mennyire megbízható és felelősségteljes gyerek.

Amúgy senki rokon nem tudja elkísérni rajtad kívül?

2010. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Én 14 éves koromban szöktem fel egyedül egy buliba Pestre, úgy, hogy nem is ismertem. Egyáltalán semmit. Szereztem pár ismerőst, és tök jól éreztem magam. Szerintem ne aggódj ennyire, ha értelmes gyerek, nem lesz neki semmi baja, csak javára szolgál!
2010. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Engedd el.Főleg ha ismeri várost de mondd meg neki hogy az alábbi kerületeket kerülje:8,9,10
2010. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Persze! Én kb. 2 hónapja voltam 11 évesen! Nincs mitől tartani!
2010. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Ebben az esetben enged!!

Esetleg egy barátja nem tud vele elmenni??Azért akkor csak ketten lennének.

2010. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyet ismeri,megbízol benne akkor persze. Telefon legyen nála (egyenlegén pénzzel) meg valamennyi kp és nem lesz gond.
2010. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Annak aki azt irta, hogy tizenhet evesen sem engedtek: Bp-n is elnek emberek, gondolod, hogy ra van irva a homlokukra, hogy budapestiek ezert oket nem fenyegeti a veszely? Nem olyan hudeveszelyes varos, mint egyesek gondoljak.. En nem biztos, hogy felengednem a 13 eves fiam, de csak azert nem, mert felnek, hogy megis elkeveredik. Azert egy ilyen fiatal gyereknek meg nem art a kisero. Nincs valami baratja, idosebb testvere akivel mehetne?
2010. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

17:57!

Nem tudom de én ezt nem ajánlanám.... szerintem két kamaszsrác együtt "veszélyes".Én nem mondom azt hogy hülyeség de megvan a maga hátránya.

2010. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!