Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is bénázik a bébiétel...

Más is bénázik a bébiétel elkészítésével?

Figyelt kérdés

Nekem szinte mindig 1 óráig tart egy egyszerű dolog elkészítése is. Jól megmosni, meghámozni, jól megfőzni, szétnyomkodni, turmixolni, közben kiderül, hogy fás a fehérrépa, de akkor meg már nem eszi meg a krumplit csirkehússal, akkor almapucolás, reszelés, turmixtakarítás 2x, 3x, jó sok mosogatás, szétpakolás, melegítés, közben kihűl - túl forró, stb... Magunknak hamarabb elkészítek egy bonyolult kaját!!! Más is van így ezzel, vagy csak én szerencsétlenkedek ennyit?

Fél éves a babám :)


2009. dec. 23. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Más is így van ezzel nyugi, majd belejössz 1 éves korára :)
2009. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem macerás, mert szinte mindent gép csinál, a darabolást, turmixolást, mosogatást...Ha nem lennének, akkor lenne macerás igazán!:) Érdemes befektetni a legjobb gépekbe, mert megtérül, pláne babával az idő az egyik legnagyobb kincsünk.:))) Amúgy meg rutin kérdése is, te is belejössz.
2009. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én általában minden hozzávalóból kicsit veszek. Kicsi cékla,kicsi fehérrépa...azok biztos hogy nem fásak. Mindent meghámozok,feldarabolok,majd felteszem főzni puhulási sorrendben adagolva a hozzávalókat. Ha kész, tálba teszem és turmixolom, kiadagolom, olaj bele és kész is. Sosem volt még fél óránál több az idő. Amúgy az első egy hónap nekem is nehezen ment..majd belejössz te is.

Boldog ünnepeket!

2009. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok ezzel!Viszon 1nagyon jó dolog az életembe a párolóedény megvásárlása nem volt drága kb 1000ft!Mindent beletehetsz vagyis zöldség,gyümölcs,hussal nem próbáltam!csak 1 példa a sütőtök 10perc alatt kész és sokkal finomabb mint sütve:)
2009. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!