Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hos babanak adtok mar...

11 hos babanak adtok mar virslit vagy kenomajast? Mit adtok reggelinek meg vacsira?

Figyelt kérdés
mert az enyem nagyon unja mar a pepeket szerintem, mindig a mi kajankbol kuncsorog, 6 foga van, es meg cicizik is. de leginkabb szerintem nincs ideje enni, mar fesziti magat,a mikor beteszem a z etetoszekbe, es nagyon hamar elfogy a tureleme az eves kozben es ki akar jonni.
2014. ápr. 23. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már azt eszi, amit mi. Reggel tejet kiflivel, vagy kenyérrel. Vacsorára, amit a többiek.
2014. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, emmi olyasmit ne adj neki, ami konzervnek, készételnek, készítménynek számít, mert tele van tartósítószerekkel.
2014. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ugy irod, mintha pep es kenomajas lenne, azonkivul semmi. Padlizsankrem, hazi maj- vagy halkrem, avokadokrem, cukkinikrem, tojaskremek, plusz sonka, ezek is opciok pl. En neha sutottem wasa kenyeret vagy hazi kiflit, kakaos csigat, akarmit, mi is ezeket esszuk. Nem vagyok egy csak hazi es bio rajongo, de egyevesnek meg nem adtunk ilyesmit.
2014. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En foztem zabkasat, tejberizst es grizt, kukoricadarabol is kasa, stb. Ezeket gyumolccsel vagy tejjel, kakaoval vagy lekvarral. Reggeli mindig meleg volt vagy 2,5 eves koraig, vacsi is tobbnyire.
2014. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gabi86 ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta (9 hós korában)hogy adjak neki virslit,meg pàrizsit és még mindig él a gyerekem.meg szereti is.ja és csak 2 foga volt.meg mi màr azóra nem is eszik pépeket mag gyümit,abból is csak barackot,meg mangó meg amit nem lehet frissen kapni.
2014. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

20:40


Csak erősödik bennem, hogy kb minden 3. védőnő semmire sem való... O.o


Párizsit???? Ennél minőségtelenebb sz*rt nem is mondhatott volna... :P Méghogy védőnő... Pff...

2014. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, erdekes vedonok vannak...
2014. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó minőségű, magas hústartalmú NEM baromfivirslit szerintem nyugodtan megkóstolhat. Párizsit semmiképp. Helyette inkább jó minőségű csirkemellsonkát. Készíthetsz házi májast is, nagyon könnyű, én boltit nem adnék. Kiflit, zsemlét is kaphat már.

De arra készülj fel, hogy ha nincs türelme enni, akkor a darabos hamit rágcsálni se lesz, mert az sokkal tovább tart, mint belelapátolni egy tálka pépet. :-)

2014. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gabi86 ***** válasza:
pedig a védőnő mondta hogy adhatok neki parizert is meg virslit is.nem göncöt kell megvenni abból is van jó minőségű.mert ha nagyobb lesz mit fog enni a gyereked?mindegy én bírom a védőnőmet mindig jó tanácsokat ad.nekünk jó,eddig még nem volt vele gondunk.
2014. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En az ilyen vedonotol elvennem a diplomajat. En magunknak is a legdragabb, legjobb minosegu elelmiszert veszem, de meg en is ritkan eszem ilyeneket, mert egeszsegtelen. Nem zarom ki, de csak keveset. Ez nem minoseg kerdese. Az osszes felvagottba tesznek natrium-nitritet, ami bizonyitottan rakkelto hatasu (persze hosszutavu fogyasztasnal). Nem a hustartalom a lenyeg, mert nyilvan lehet magasabb hustartalmut venni, de az osszeset teletomik mesterseges egeszsegtelen adalekkal. Biztos, hogy a sajat 9 hos babamnak ilyet nem adok, szerencsere meg nagyreszt szopik. Ja, es nekem ilyet soha nem mondana a vedononk, jol kepzett szakember, mint a gyerekorvosunk is. Es a szuleim is orvosok, aminek orulok, mert ok is sok hasznos tanacsot adnak ezen a teren. 9 hosnak parazsit, megall az esz.... Aztan meglepodnek az emberek, miert van tele a korhaz fiatal emberekkel kulonfele emesztorendszeri megbetegedessel. Elsosorban minden a gyerekkorban kezdodik.
2014. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!