Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kefírt lehet enni fogyókúra...

Kefírt lehet enni fogyókúra alatt? Jó volt ez reggelinek amit ettem vagy sok?

Figyelt kérdés

20/L


reggelire ettem: 120g párolt csirkemellet, 70g párolt zöldséget(répa, brokkoli, karfiol) egy kis szelet paprika és egy kanál zsírszegény kefírt. A kefírt öntetnek használtam semmivel sem volt ízesitve.


ebédre is hasonlót szeretnék enni.


2014. ápr. 17. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

" Kefírt lehet enni fogyókúra alatt? "


lehet,

de ehetsz akár zsíroskenyeret is ,nem az a lényeg ,hogy ezt vagy azt ne egyél,hanem a mennyiség,

-pl akár csülökpörköltet is ehet aki fogyózik,csak keveskét egyen meg belőle,

2014. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet enni, csak gyulladásfokozó, meg a tej a borjaknak kell hogy tudjanak hízni (mondjuk ők nőnek, 100 kilósra meg még nagyobbra).
2014. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Reggelire jobban eltudtam volna képzelni tojásrántottát, lágy tojást, vagy valami hasonlót.

A csirkét meg ebédre.. és akkor így nem is olyan egyhangú.


Egy kanál kefirtől meg még nem fogsz kis borjúvá változni. :)

2014. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó, ezt mindenre rá lehet mondani, hogy mértékkel csak nagyon enyhén káros.


Csak ugye ő már fogyókúra témakörben kérdez, valószínűleg MÁR van neki valamekkora súlyproblémája, talán (esetleg netán) nem biztos, hogy értelme van pont egy kanál kefirrel megbolondítania az ételét. Mert egyszerűen értelmetlen, és értelmetlen (káros) szokásokból már volt neki bőven, ezért ír most fogyókúra topikban.


Szerintem :)

2014. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenre!


Te pedig azért vagy itt, hogy mintapéldát mutass a fogyni vágyóknak. Nem egy a nézetünk :)


(Bár.. megmondom őszintén, megkérdőjelezném, hogy a guszti kis rántottád, vagy vajad mellett ott volt- e a kenyér, csak azt már ugye nem fotóztad bele.. vagy esetleg az uborkára kented a vajat? Igazából mindegyis, csak megmosolyogtam ezt mikor eszembe jutott.)

2014. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ubira kentem a vajat, de azóta olvastam többet a vajról, ugye a tej egyetlen normális összetevőjéről és kiderült hogy kifejezetten jól emeli az IGF-1 szintet. Ugye INZULINSZERŰ növekedési faktor 1.


Azaz amíg én a vajjal élvezkedtem, kb. cukrot is ehettem volna, abszolút nincs jó hatással a vércukorszint szabályozásra, szóval ezt úgymond benéztem.


Nem kellett volna benézni, mindneki tudja hogy a tejtermékek rosszak, meg a vajban tejfehérje is van, és jött is egy pati az arcomra..

2014. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a színezett nappali krémet a Vichytől. Vagy kenegesd neugranormonnal.. xD


A legjobb ha ezentúl nem is nagyon eszel semmit, mert majdnem minden káros :D Ezt még én is belátom.

2014. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd megfogadom. Qigonggal chí-t generálok és akkor nem kell majd ennem.
2014. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Csak a képet láttam először éshát be kell, hogy valljam, hogy megkívántam. Ezért rákattintottam.. Valami jó kis linzertésztára számítottam, mondjuk nutellával.. De végülis aztán jobban belegondolva lehet nemis olyan rossz ízű ez. Mondjuk két dolog amit furának tartok: rizstej, és vegán csoki.

- Miért vegán?

- Rizstejet már ittam.. és nem ízlett.. olyan íze van mint a rizsnek, ami utánozni akarja a tej ízét.. és végül nem sikerül neki :D


Kérdező, bocsi az offért :) Nézd meg azért a receptet, hátha tetszik neked!

2014. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!