Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok már meg nekem miért...

Mondjátok már meg nekem miért ordít az én 17hónapos fiam miközben én mosogatok? Jó, tudom, mert nem vele foglalkozom, de vannak más elfoglaltságaim is, akkor nem szokott sírni.

Figyelt kérdés

de ahogy megnyitom a csapot, rángat és ordít.én megőrülök.mit tegyek?

azt ne tanácsoljátok, hogy ne mosogassak, vagy akkor mikor ő alszik, ezt nemtudom megoldani.


2009. dec. 23. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:

gyerekkoromban berögzött félemem volt hogy ha anyukám kihuzza a dugót a kádból akkor lefolyok vagy a tesóm. mivel 3 éves koromig nem tudtam beszélni (én azt szoktam mondnai, hogy nem értettek meg) ezért csak késöbb derült ki hogy miért visítok ha kihuzta anyukám a dugót, én ugrottam ki szó szerint a vízböl és addig ordítottam míg a tesómat is kivették.

én nem emlékszem rá de anyukám mindig meséli.

2009. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te jó isten!!! Ez akkor valami 17 hónapos fiúkat jellemző viselkedés! Az enyém is ezt csinálja. Igaz ő már kb. 2 hónapja műveli ezt. Én úgy gondolom, az a baja, hogy hosszabb időre hátat fordítok neki. De ez csak tipp. Kikészít vele:((

Egyszer megpróbáltam, hogy felállítottam a székre, és hagytam, hogy mosogassa a kanalakat. Ne tedd:) Bár nagyon tetszett neki (még jó, hogy tetszett:)), nem érte meg. Át kellett öltöztetnem, én is csupa víz lettem, a mosogatás kétszer tovább tartott, és utána végigüvöltötte, amíg megszüntettem a mosogató körül képződött cunamival felérő természeti katasztrófát:)

2009. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az enyém 15 hónapos lány, és üvölt, ha mosogatok :))))))

ha takarítunk, vagy proszívózok, vagy bármi más, azt szereti, de ha mosogatok, azt gyűűűűlöli:)))))))))))

2009. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

11 hónapos szintén zenész.

A miértre még én sem jöttem rá sajnos.én is inkább a fele hajlok,hogy a hátat fordítás zavarja,mert minden más tevékenységben tudunk rendesen kommunikálni,én erre tippelek.Te jó ég!ez el tarthat akkor még 6 hónapig is??

2009. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
húúú, megnyugodtam,hogy nem az én picim kattant be, én viszont befogok :)
2009. dec. 23. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
én lányom mikor kicsi volt akkor ha bekapcsoltam a tv-t és ha a deviza árfolyam ment akkor sirt de ha elkapcsoltam abba hagyta és nem tudtam megfejteni amúgy 1-2 éves lehetett
2009. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy ő pancsolna a vízben?kisfiamtól a fürdőkádat nem lehet kimosni mert ő akarna benne pacsálni a vízben.ordít és ezerrel tol férre a kádtól és nyújtozkódik hátha vizet ér:-)
2009. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,18 hónapos
2009. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a fiam azóta nem sír mióta odatettem a mosogató mellé, etetőszékbe. tettem elé ezt -azt, amit betehetett a vízbe. sztem az zavarta, h nem látta, mit is csinálok.

volt olyan, hogy mosogatás közben etettem.

2009. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

de amikor csak a pulton teszek-veszek,akkor nem sír.és akkor is ugyanúgy állok mint a mosogatásnál.és tényleg amint megnyitom a csapot ordít,ha elzárom abbahagyja

:S

2009. dec. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!