Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarom elsietni, ezért...

Nem akarom elsietni, ezért kérdezem. Szerintetek megérett már rá?

Figyelt kérdés
Kislányom 17 hónapos lesz május 3-án. Már vagy egy hónapja mondogatja, ha elmegyek wcre, hogy pipi, ha bekakil, akkor mutogatja a pelusát és mondja, h büdi. A dilemmám az, h ha ezek alapján elkezdhetném a biliztetést, akkor a június végén kezdődő három hónapos külföldi tartózkodás bezavarna-e. Eleve úgy terveztem, h majd szeptember végén, ha haza jövünk, akkor kezdem el, amikor 21 hónapos lesz. Pont azért, h ne legyen semmi "trauma", ami akadályt szabhat a folyamatnak. De ha már most így viselkedik, és jelzi a dolgokat? Most akkor mi legyen? Várjak amíg visszajövünk, vagy kezdjem el, és vigyük magunkkal a bilit, h legyen vmi ismerős az utazásban! Ti hogy csinálnátok?

2014. ápr. 23. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
kezd el és vidd el a bilit, vagy sikerül vagy nem. mindenképp jó jel hoyg jelzi vannak babaák akik hamar szobatiszták leszenek. semmiképp ne tartsd vissza benne ezt.
2014. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlliheged ezt. Próbáld meg, ha menni fog, akkor nincs az a határ, hogy közbeszóljon. Ha nem, akkor tök mindegy hol vagytok.
2014. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbát megér.Lányom 15hós korától szól hogy kaka és utána nyomja.De a bilin csupasz fenékkel ordít és ugrik le róla.Így én nem erőltetem.Most lesz majd másfél hét múlva 19hónapos.
2014. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor elővesszük a bilit. :)
2014. ápr. 24. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!