Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő vs "kengurú"?

Hordozókendő vs "kengurú"?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánljátok? [link]

[link]


2014. ápr. 25. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél az mindkettő jó, viszont ez a kendő elég vékony, egy nagyobb súlyú gyerekkel már vághat, csatos hordozó meg rengeteg féle van ezen kívül: pl. Magyarinda, Manduca, Liliputi...

Fontos hogy mennyi idős a babád és mire akarod a hordozót használni.

Szerintem nézz körül itt: hordozo.hu

Itt pedig tudsz kérdezni: [link]

2014. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
12.hetes,viszont már most 6,5kg a Csemete:)Köszi a linket.
2014. ápr. 25. 14:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél Ergobaby SSC hordozó, az nem kenguru. A kenguru egy kalap sz*rt se ér, ez viszont nagyon jó.

Van ezen a márkán kívül valóban többféle ugyancsak jó minőségű SSC hordozó, olvass utána, legjobb lenne, ha ki is tudnád próbálni, mert ahány fajta, annyi féle kialakítás, lehet, hogy ami másnak kényelmes, az nektek nem lesz az.

Nekem Lilliputim és Manduca-m van, mindkettő csatos, a Lilliputi mégis sokkal nagyobb a másikhoz képest, viszont a Manduca pedig hosszú távon is kényelmes, nekem abszolút ez a hordozók királya. Használtan vettem, de még így is tökéletes állapotban van, megéri nagyon az árát.


Csatosba csak stabilan ülő babát szabad tenni, tehát kb. 6-7 hónapos kortól. Hiába írják, hogy van hozzá újszülőttszűkítő, ez csak reklámfogás, nem egészséges a baba gerincének.


A kendő most még jó választás, bár később, pár hónap múlva már ezerszer praktikusabb lehet a csatos hordozó. Érdemesebb lenne várni még 3 hónapot, aztán beruházni egy csatosra, vagy ha van pénzed, már most is vehetsz egy kendőt, vagy mei tai-t.

2014. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!