Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a gyerekhám,...

Mit gondoltok a gyerekhám, gyerekpóráz használatáról?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam mellett 18 hónapos ikreim vannak. Eddig jól elvoltak a babakocsiban, de most már csak nagyon rövid távon bírnak megülni benne. Szeretnének már sétálni, de ezt egyedül nem tehetem meg velük. Mert jó esetben is kétfelé szaladnak, és akkor még ott a nagyobbik testvérük is, akire szintén figyelnem kell. Gondolkodom a gyerekpóráz használatán, mert így biztonságosabban tudnék velük sétálni az utcán. (nem is beszélve mondjuk egy bevásárlásról, vagy állatkertezésről). Viszont faluban élünk, félek, hogy megszólnak az emberek. Ti mit gondoltok a hámról?
2014. ápr. 25. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is ikreim vannak, és vettem is hátizsáknak álcázott pórázt nekik, de csak 1x 2x használtam végül. De nem azért mert nem akartam hanem nem volt praktikus. Hiába raktam rájuk, attól még egyik jobbra másik balra és végül a póráz miatt esett el. Szóval ugyanúgy kínlódtam velük mint póráz nélkül. De nekünk csak 2 gyerek van, úgyhogy tudom fogni a kezüket, de ha olyan helyre megyünk ami veszélyes lehet akkor általában jön még velem valaki. Bevásárolni egyedül megyek ill. rohanok. :)

Na, a lényeg próbáld ki, ne érdekeljen hogy ki mit mond, és ha tudjátok használni akkor nyugodtan!!!!

2014. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, használd, ne érdekeljen, hogy megszólnak. Nyáron voltunk Kecskeméten a Repülőnapokon. Sorba mondták be az elveszett pici gyerekeket. Mindenki az eget bámulta, a kis 3-4 évesek meg sorban elkeveredtek. Ha nagy tömegbe megyünk én is venni fogok, pedig szerintem is hülyén néz ki. De inkább, mint hogy elvesszen a gyerekem. A te esetedben az utcán is jó ötlet. Úgyis kitapasztaljátok, hogy mikor fontos rajta lenni. Gondolom nem a nap 24 órájában sétáltatnád ezzel őket.
2014. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ. Kedves utolsó! Én is éppen ezen gondolkozom, hogy lehet, hogy pont ettől fognak elesni. De nem olyan horror az ára, lehet, hogy egy próbát megér...
2014. ápr. 25. 14:05
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én venni fogok,mert nálunk járda nincs és bár alig van forgalom az úton,nem szeretném,ha baj történne,mikor megyünk a buszmegállóig vagy haza.Nincs messzire,pár száz méter,de a bajhoz nem sok kell.

Bicikli gyereküléssel lesz hosszú távon a megoldás nekem szerintem,de mindenképpen beszerzek egyet,nem szeretném,hogy a fiam 70-80-al közlekedő autó alá kerüljön,ha épp gyalog megyünk valahová.

Természetesen boltban egy gyerekkel lehet bírni,ott nem használnám,a te esetedben viszont mindenképpen jól jöhet.

Na,és ha megszól a falu,kit érdekel? Mi tanyán lakunk (többek közt ezért is) város közelében,de ha engem ezért megszólnának,hát,jó nagy ívben le... a többit gondolhatod :-)

2014. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ez menti meg valamelyik gyerek életét! ha szükséged van rá, ne érdekeljen mások véleménye!

én akkor vettem ilyet, mikor a 9 hónaposom megcsúszott a lépcsőn. akkor még csak totyogott és míg én két kézzel összecsuktam a babakocsit (hogy fel tudjam vinni az emeletre), ő elindult felfele.

2014. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki beszól kérdezd meg, mikor ér rá napi 24 órában 3 három év alattira vigyázni, és próbálja ki, mit is jelent ez! :) szerintem rögtön leesik neki, hogy miről is beszélsz :) Ez kőkemény munka. Akárhogy is tudod megszervezni, mindenki tiszteletét kiérdemled! Tedd, ahogy a legbiztonságosabbnak gondolod!
2014. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tica0121 ***** válasza:
Nekem egy gyerekem van, néha őt is elég utol érni.... hát még ha hárman lennének! :) Én sem foglalkoznék a helyedben azzal, hogy ki mit mond. Inkább, minthogy valami baj történjen! :)
2014. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy meg fognak szólni, de ne érdekeljen! Én is használtam, mert a fiam őrült gyorsan futott 1,5 évesen én meg terhes voltam és egy tó mellett lakunk...Amúgy szerette, mert bár hülyén hangzik, szabadságpt adott neki, nem kellett állandóan a kezét szorongatni.DE amilyen beszólásokat kaptam...pedig ez nem falu, hanem dunántúli kisváros.
2014. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!