Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy baba...

Van olyan, hogy egy baba később, azaz 6-9 hónap között kezdi el átaludni az éjszakát? Addig zűrözés van?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 07:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ó, 6-9 hónap között az nem számít későnek! A miénk 14 hónaposan kezdte átaludni az éjszakákat, és az ismerősi körben ez korainak számított! Megj.: sose hagytuk sírni!
2014. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor olvasom el a kérdést, akkor is kielégítőnek tálalom az 1-es és a 6-os válaszát. És csak annyit tudok hozzá tenni, hogy igen, van ilyen.

Ui: milyen sokoldalú a magyar nyelv; zűrözés...

2014. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

nem tartom az 1-es és 6-os választ kielégítőnek. Mert, azt kérdeztem, hogy 6-9 hónap között és nem pedig azt, hogy milyen későn.

ott van egy intervallum megadva, 6-9, ebbe mióta tartozik bele az, hogy 14 vagy 17 hónaposan kezdte el valaki átaludni az éjszakát?


és nem vagyok goromba, tök jó kedvem van. :)

nem vagyok kialvatlan sem, ez egy igen egyszerű kérdés volt.

2014. máj. 2. 09:29
 14/29 A kérdező kommentje:

a zűrözés szót én is a sógornőmtől vettem, ő használja, én meg átvettem Van még valami, amibe beleköthetnél? :)


tök elrontottátok a kérdésemet, így már senki sem fog nekem válaszolni

2014. máj. 2. 09:30
 15/29 anonim ***** válasza:
Huh kerdezo.... Van olyan gyerek, aki nem 6-9 honap között kezdi el az aludni az éjszakát. Minimális mennyiségű hyerek esik a 6-9 kategóriába. A többség jóval később kezdi el.
2014. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

ja és lehet elismerem, hogy azért nem kellett volna megszólnom a 1-es és 6-os kérdezőt. Elfogadom tényleg, én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy 6-9 hónap között mi volt.

na de mindegy

sziasztok

2014. máj. 2. 09:32
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a kérdésedre válaszolt, csak de nem vagy képes megérteni a válaszokat.

Tudod, ha valaki nem tud olvasni, az nem a konyv hibaja.

2014. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
én csak feltettem egy kérdést, ha nincs rá válasz, akkor nyilván nem válaszolnak. Én a 6. havi fejlődési ugrás és a 9. havi szep.szorongás közötti időszakra lettem volna kíváncsi.
2014. máj. 2. 09:33
 19/29 A kérdező kommentje:
17-es, neked rossz a kedved? én megadtam egy intervallumot, megint leírom 6-9. ennyi. te nem tudsz olvasni
2014. máj. 2. 09:34
 20/29 A kérdező kommentje:

na megyek, nem olvasom többet a kérdést, majd legközelebb máshogy teszem fel, ne vitatkozzunk itt feleslegesen


:)

2014. máj. 2. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!