Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy baba...

Van olyan, hogy egy baba később, azaz 6-9 hónap között kezdi el átaludni az éjszakát? Addig zűrözés van?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 07:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Buta vagy kerdezo.
2014. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Csak h te is megértsd azért írtam h 17 hónaposan se alussza át h ne legyél kétségbe esve ha 6-9 hónap között nem alszik végig egy éjszakát hiszen idősebb korban is igen jellemző az h vannak ilyen gondok. De örülök h válaszolhattam a kérdésedre csak az a baj h aki nem akar vmit megérteni az nem is fogja. És ha csak kötekedni akar mindenben találhat hibát. Sebaj. Majd változol te is. És hidd el nem azért nem fogják ezt a kérdést megválaszolni neked mert MI ide írtunk, hanem a te stílusod miatt amit itt a normálisan válaszolóknak megengedsz. Erről meg ennyit. :)
2014. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá mint most írod h te kifejezetten erre gondoltál a növekedési ugrásra és a szep.szorongásra akkor tedd legközelebb hozzá. Mert amit te írtál h "6-9 hónap között kezdi el átaludni az éjszakát" erre írtuk többen h van aki még x idősen sem teszi h ne legyél kétségbeesve. De itt mindenki értetlen. Látod a semmin képes vagy megsértődni.
2014. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
anyám. Van, ahol "zűrözés" 6. hónapig van. Van, ahol 6. és 9. hónap közötti időtartamban fejeződik be, van ahol meg később. Ez a válasz érthető???
2014. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 11 hónapos korától alszik éjszaka addig legalább 6-7 szer is felébredt, de még most is előfordul hogy néha felsír.
2014. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáljuk az Ön válasza sem lesz értékelhető, ugyanis nem a 6-9 hónapos intervallumba esik bele. :P
2014. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem anno azt mondta a doki,hogy mindig kicsit megmosolyogja az anyukákat, amikor azzal jönnek,hogy 6 hónapos koráig olyan szépen aludt, utána meg ismét megébredt. Mondta,hogy egy gyereknek leghamarabb általában (kivételek vannak) egy éves kora körül kezd kialakulni az alvási szokása. Sokaknak még akkor sem.

Az én fiam most két és fél éves, és kb. 3 hónapja alussza át az éjszakákat. Pedig volt neki is olyan korszaka 8 hónapos kora körül, amikor jól aludt egy ideig. :)

2014. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ez durva:)

Igen, van olyan, hogy 6 es 9 honap kozott kezdi csak ataludni, tudod kulonbozoek a babak, elobb is ataludhatjak, 6-9 ho kozott is es kesobb is. Minden baba mas, nem egyforma mind:)

2014. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hetes koratol egeszen 5hos koraig ataludta az ejszakat aztan tortent kibujt az elso fogacska es azota ejjel minimum 2x ebred de ha olyan napja van akkor orankent is akar. Ilyenkor cicit kap es alszik tovabb. O is cumizik viszont csak amig elalszik addig van a szajaba aztan kiveszem es anelkul alszik.
2014. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!