Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet kíméletesen...

Hogyan lehet kíméletesen leszoktatni a babát a ciciről?

Figyelt kérdés
Igaz már nagy baba, 16 hós, de jövőre bölcsibe megyünk, és az alváshoz még mindig cicizik. Hogyan lehet kíméletesen leszoktatni, vagy csak a déli ciciről szoktassam le? Még velem alszik evégett.
2009. dec. 25. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem csak úgy sikerült, hogy amikor már nem akartuk folytatni a szopizást, mert éjjel csak azért kelt, nappal meg már nem szopizott(18 hós volt), akkor egyszerűen nem kapott éjjel cicit, hanem helyette vizet kínáltam neki, ha szomjas lenne. Aznap este sokat sírt, majdnem fel is adtam, úgy sajnáltam, nem aludtunk vagy csak két órát,de másnap már nem is kellett neki csak egyszer éjjel a víz, azóta pedig nyugodtan alszik. Az első babám 2 éjjelt hisztizett(ő is 18 hós volt mikor leszoktattam), de azóta ő is végigalussza gond nélkül az éjszakát.Szóval 1-2 éjjel nehéz,de aztán elmúlik. Attól még össze lehet bújni és a szeretet ugyanúgy megkapja.
2009. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!