Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak ismerősnél, vagy mindenki...

Csak ismerősnél, vagy mindenkinél felháborodást vált ki, hogy én 1 fülbevalót adnék a fiúbabámnak?

Figyelt kérdés

ismerős nem győzött levegő után kapkodni, nagy felháborodás, le akart beszélni, és hív is mindenkit egyből pletykálni, hogy úristen én mit akarok, akik meg felhívtak, hogy lebeszéljenek.


most egy kósza gondolat ekkora port kavar, vagy csak az én környezetemben?


másnak mi a véleménye?


2014. máj. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
amúgy babafülbevalót raknék, ezen még nem gondolkodtam, de ami praktikus, nem kap bele, forgatható, tisztítható
2014. máj. 3. 10:04
 32/54 anonim ***** válasza:
90%

ismerősöm kilövette a kisfiának mikor baba volt. én kiakadtam

egyébként csak mert felmerült, ők is a "8 általános, 2 évente babáznak..." kiscsalád.


én kiakadtam, mondjuk ők még rátettek egy lapáttal mert tarajt is nyírattak a baba hajából.

2014. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azt nem értem, hogy minek teszel fel kérdést, ha nem fogadod el, hogy a többség nem ért veled egyet és nevetségesnek tartja, ha egy kisfiúnak fülbevalót rakatnál?

Intelligensnek nevezed magad, de a hozzászólásaid alapján én inkább a rosszinulatú szót használnám. "Sablon gyereknek" nevezed azt a kisfiút, akinek nincs fülbevalója...Akkor miért várod el, hogy a te gyerekedet ne szólják le a fordítottjáért?


Furasd ki a fiad fülét, ha neked ez minden vágyad, de akkor vállald azt is, hogy ez sokaknak szerint felesleges és furcsa. Ha annyira szabadelvű vagy, akkor vállald fel és ahhoz is legyen bátorságod, hogy elviseled a "közfelháborodást"!

2014. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

" minek teszel fel kérdést, ha nem fogadod el, hogy a többség nem ért veled egyet"


nem arról van szó, hzogy nem fogadom el, hanem nem látom indokoltnak


a sablon kifejezést meg azért használtam, mert jobb nem jutott eszembe. de most sem.


szóval amikor egy közösségben mindenki azonos és ha valaki kilóg, azt kinézik.

ezt írtam nem akarok kilógni, ha ezzel kilógnánk, akkor inkább nem fúratom ki.

2014. máj. 3. 11:27
 35/54 anonim ***** válasza:

Szerintem többet ér, ha valaki a belső értékeivel tűnik ki a többi közül. Lehet annak a fiúnak 10 fülbevalója és hupikék haja, ha valójában ő is csak egy "sablon gyerek".

Majd ha fülbevalója mellett felmutat egy aranyérmet, vagy egy diplomát, akkor azt mondom, hogy nem voltál felszínes, mikor ezt kitaláltad.

2014. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

csak belegondolva egy kislánnyal annyi mindent lehet

gumizni a haját, csatok, fonni, kis kezére karkötő, a kisfiúk meg mint valami deszantos egyen clónok

2014. máj. 3. 11:40
 37/54 A kérdező kommentje:
klónok
2014. máj. 3. 11:40
 38/54 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? 17? Elkeserítő, hogy anya létedre miket mondasz. Ennyi erővel a kislányok is "sablongyerekek" mert szinte az összenek van fülbevalója meg copfos a haja...
2014. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

szóval azt nem tudom érezni valami által, amit mi felnőttek érzünk amikor a saját személyiségünket adjuk, saját stílusú ruha, saját ízlésű parfüm, meg hasonlók.


nem találom ezt a valamit

2014. máj. 3. 11:43
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a fülbvalóhoz már csak a tarkónál lévő növeszthető "focista tincs" hiányzik....
2014. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!