Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak ismerősnél, vagy mindenki...

Csak ismerősnél, vagy mindenkinél felháborodást vált ki, hogy én 1 fülbevalót adnék a fiúbabámnak?

Figyelt kérdés

ismerős nem győzött levegő után kapkodni, nagy felháborodás, le akart beszélni, és hív is mindenkit egyből pletykálni, hogy úristen én mit akarok, akik meg felhívtak, hogy lebeszéljenek.


most egy kósza gondolat ekkora port kavar, vagy csak az én környezetemben?


másnak mi a véleménye?


2014. máj. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

igen, ilyenekre gondoltam!


nekem pl még megvan amit anya vett kb 6 évesen egy mini kis aranyozott hamis rubin köves gyűrűt, a kisujjam körméig még felmegy :)de megvan még mindig az nekem kincs volt akkor.


vagy ha valaki látta régen volt egy sorozat a kislányt hívták Borostyánnak, mert anyukája úgy rakta le egy templom előtt amikor megszületett, hogy borostyánlánc volt a nyakában


szóval ha meghalnék, az belőlem maradna neki


és így baba korától olyan jó lenne

2014. máj. 3. 19:21
 52/54 A kérdező kommentje:
de jók az ötleteid, ilyeneket én is fogok :)
2014. máj. 3. 19:22
 53/54 anonim ***** válasza:
Neked az nem elég kapocs, hogy a testedben fejlődött életképessé, tápláltad, világra hoztad, hordozza a génjeidet, esetleg hasonlít rád? Hogy az édesanyja vagy, leszel örökké? Ha már nem leszel, akkor is? Kell ehhez egy fémdarab?
2014. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

megint 44-es,azért így már egész más ez a kérdés...:)

Még bőven van időd eldönteni mi lesz az a valami,amit tőled kap,ami csak rád emlékezteti!

Tényleg jópofa dolog amiket írtak!

De hagyd,hogy teljen az idő,ezeket nem lehet erőltetni!Biztos adódni fognak olyan dolgok,amiket majd igazán,szívből oda tudsz neki adni,ami majd rád emlékezteti.Én pl nem kaptam semmi ilyesmit,tesóim se,férjem családjában se volt jellemző,így meg se fordult a fejünkbe,hogy kéne ilyen a gyerekeknek.De ettől nem érzem,hogy kevesebb lenne a kapcsolat a szüleimmel,mintha lenne valami tárgyi "kapocs".Ezzel nem azt mondom,hogy ezek feleslegesek,csak hagyd,idővel kialakul!

2014. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!