Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan napotok, hogy...

Volt már olyan napotok, hogy nagyon vártátok, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napok, mikor egész nap azt várom, hogy vége legyen, a gyerekek aludjanak. Emiatt meg lelkiismetetfurdalásom van, hogy nem vagyok jó, és türelmes anyuka...
2014. máj. 4. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak hogy egy kis mosolyt csaljak az arcotokra, a dédnagypapám mondta 80 évvel ezelőtt, hogy mindenkinek kötelezően gyerekeket kellene vállalnia, hogy mindenki megtudja, milyen nehéz is a gyereknevelés, ellátás és senkinek se legyen jobb/könnyebb. :)


Amíg nem volt gyerekem, nem tudtam mire vélni ezt a kijelentést, de már tudom.

Tényleg k.va nehéz, és minden korcsoportnak megvan a nehézsége, ha valami jobb, jön egy másik megoldandó feladat, de amikor átölelnek és azt mondják majd, hogy szeretlek Anya, asszem minden gondunk elszáll egy pillanat alatt.

2014. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogyne lett volna! Anyának lenni nagyon nehéz, sokan azt hiszik, hogy Hawaii, dizsi, lámpafény itthon ülni egész nap és "csak" a gyerekre vigyázni, de rengeteg energiát, türelmet, odafigyelést és koncentrációt igényel, kemény meló na:)


Nálunk is sokszor előfordul, hogy 10 percenként az órára pillantok, alig várom, hogy meghalljam a férjem kulcsának zörgését, és végre "lepasszolhassam" a gyereket .. :) Imádom őt és ő az életem értelme, de nyilván besokall az ember, ha már pisilni sem tud elmenni, mert valaki állandóan a lábába csimpaszkodva követi (mi most itt tartunk:))


Kitartás!

2014. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
minden nap :(
2014. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!