Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan napotok, hogy...

Volt már olyan napotok, hogy nagyon vártátok, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napok, mikor egész nap azt várom, hogy vége legyen, a gyerekek aludjanak. Emiatt meg lelkiismetetfurdalásom van, hogy nem vagyok jó, és türelmes anyuka...
2014. máj. 4. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aki azt mondja hogy soha nem fordult még ilyen elő vele az szerintem hazudik :D igen nekem is volt már... rosszul aludtam, alapból fáradt voltam egész nap, a gyerekek nyűgösek voltak... és igen vártam, hogy végre este legyen és mindenki ágyban legyen.. köztük én is :))) imádom őket.. nekem soha nem jutott eszembe, hogy emiatt rossz anya lennék... nekem is lehet rossz napom :)
2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen. Gyereket tervezel varod hogy nőljön a pocak varod az egesz varandossagot de kis ido mulva alig varod hogy vege legyen es kibujjon vegre..varod hogy a kicsi babad a karodban tartsd de par honap ejszakazas utan alig varod hogy megnöljön kicsit hogy ataludja az ejszakat..hogy ertelmesebb legyen..hogy beszeljen..hogy jarjon..aztan elkezd menni es meg sem allsz egesznap, elkezd beszelni es le se lehet lőni mert be nem all a szaja..

Kisfiam 3 éves es en is sokszor varom hogy este legyen..nézem az órát hogy mennyi van még hatra. Imadom a kisfiam de tenyleg rohadt faraszto sokszor az egesz..vannak jobb napok es vannak rosszabak. Ne legyen lelkiismeret furdalasod sztem sokan vannak igy. Megkockaztatom hogy kb mindenki erezte mar igy .

2014. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 7-ből 4 napban így érzek. Havarészt egyedül vagyok a 7 hónaposommal. Apuka reggel 9-kor elnegy, majdéjfélre vagy fél 1re ér gaza éjszaka. Mist. 1 hete nem volt szabadnapos. Sajnos így érzek sokszor. Nehéz feladat.
2014. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mostanában egyre többször. A kicsi belépett a dackorszakba, a nagy meg a kiskamaszkorba.

Szuper :)

2014. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-5 nap ilyen a héten, amikor alig várom, hogy vége legyen és aludjon a gyerkőc. :(

Nem vagy egyedül, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, kitartás!

2014. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor mégsem vagyok "szaranya". A kicsi 3 hónapos, és ma nagyon nyűgös napja volt.Bevallom, soha, de soha nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz anyának lenni. Persze nem csinálnám vissza, mert imádom Őket, de néha jól esne "szabira" menni...
2014. máj. 4. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat igen. 3-ashoz hasonlo helyzetben vagyok (leginkabb egyedul), 6hos a babam. 9-kor fekszik, ejfelkor, 3-kor szopizik, 6-kor kel, kivagyok, na. Delelott meg birom, delutan mar varom az estet. Fektetes utan meg gyakran a hazimunka var. Most ejjel pl ejfelig hazimunkaztam. Akkor razenditett a foga miatt, 1orat vigasztaltam. Tuti, h ma is varni fogom. Amugy imadom, a legdragabb kincsem! De qrva nehez, na.
2014. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi szerintem mindenkinek vannak ilyen gondolatai.a babam 10hetes szinten egyedul vagyok vele keso estig.megvaltas ha egy egy nap atjon a baratnom,anyosom par orara.persze ejjel meg azt lesem h jol alszik e,nemtakarozott ki stb.:-)ilyen az anyasag.:-):-):-)
2014. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy rossz anyuka! Szerintem mindenki érzett már hasonlót. Nekem 8 hónapos a kisfiam, de én is voltam/vagyok így. Plusz ő frontérzékeny nagyon....
2014. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elég sokszor vagyok én is így. Imádom az 1 éves kisfiamat de bizony nem könnyű vele sem mindig, van h már reggel ahogy kipattan a szemem arra gondolok h legyen már este. :) Senki sem rossz anya ez miatt, szerintem gyerek vállalás előtt is voltunk így páran hogy csak legyen már este. :)
2014. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!