Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Makacs e-coli fertőzésre van...

Makacs e-coli fertőzésre van valami gyógymód az antibiotikumon kívül?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hónapos. Túl vagyunk már 2 vénás és 2 szájon át adott antibiotikum kúrán, de még mindig bent a coli a vizeletében.

Jelenleg nem okoz neki panaszt, ezért most nem kap rá semmit.

Valakinek valami bevált gyógynövényes, homeós, ... bármilyen gyógymódra ötlet?


2014. máj. 6. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
6 éves koromban e-colitól volt vesegyulladásom. Hiába szedtem rá antibiotikumot, egy idő után mindig kiújult a betegség. A harmadik vesegyulladás után az orvosom úgy döntött, hogy hónapokig folyamatosan ad különböző antibiotikumokat a tünetmentesség után is. Nem lettem többet beteg. Tudom, 7 hónapos lányodnak nem szívesen adnál ilyen sok gyógyszert, de nálam ez a hosszan tartó antibiotikum kúra jött be.
2014. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az érem két oldala. Vagy súlyos beteg lesz vagy teletömöm gyógyszerrel. Reméljük, hogy egyik sem.
2014. máj. 6. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Kivizsgálták, hogy van-e vmi fejlődési rendellenesség a hátterében? Mert sokszor az okozza a problémát, hogy van egy veleszületett szűkület vagy bármi más, ami miatt pang a vizelet és befertőződik.


Egyébként tudtommal ilyen esetben tényleg hosszan tartó kúra szükséges. De bízz az orvosokban, hiszen ők is a kisebb rosszat fogják választani!:)

2014. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koraszülött volt vesetágulattal. De 5 hónaposan ezt már nem látták az uh-n.
2014. máj. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!