Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 gyerekesek? Altatás?

2 gyerekesek? Altatás?

Figyelt kérdés
Ti a kicsivel az első hónapokban hogy oldottátok meg a 3 óránkénti etetést éjszaka ha a naggyal van egy szobában a kicsi? Ha együtt alszanak akkor felébred a nagy is szoptatáskor és nem tud pihenni. Ha magam mellett altatom akkor meg odaszokik és nem fogja szeretni a kiságyát..még csak úton van a tesó és ezen agyalok, hogy hogy legyen majd.
2014. máj. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg pici volt és éjjelente sokszor kelt nálunk aludt a pici az ágyunk mellett mózeskosárban, vagy az ágyon cicivel a szájában, de inkább mindig vissza raktam a mózesba nehogy megüssem alvás közben, amikor már nem ébredt annyiszor enni akkor ment be a nagyhoz a gyerekszobába a kiságyba, egy szék mellette ha mégis szopzni szertne gyorsan megevett aztán visszatettem a kiságyba.

szerintem még olan picik hogy nem szoknak be az ágyba anyához :)

2014. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is friss még a téma, 3 hete jöttünk haza a kórházból, a picurka a naggyal (22 hónapos) alszik egy szobában. Beköltöztem a két ágy közé a földre, és amikor a kicsi elkezd nyöszörögni, kiveszem a kiságyból és vagy magam mellé veszem és fekve megszoptatom, vagy kiviszem a másik szobába megetetni, de akkor még nehezebb visszaaltani (elég rossz alvó, akárcsak a nagy). Én sem szeretném magam mellé szoktatni, de sokszor mégis egymás mellett ébredünk mert nem bírok addig virrasztani amíg ő elalszik és be tudom csempészni a kiságyba, ha meg csak beteszem amikor ébren van akkor elkezd sírni, és a nagy is felébred. Nehéz időszak lesz nálunk, remélem a te picurkád jobb alvó lesz!Próbáld ki a köztük alvást (matracon), vagy bébiőrrel is hallod minden mozdulatát ha mellé rakod a kiságyba, és rohansz ha nyöszörög, talán nem ébred fel a nagy... Nálunk sokszor felébred a nagyobb amikor a pici hangoskodik, és nyűgös miatta, vagy mellettem akar aludni, ezt most kezdte el.
2014. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
az elso 1 honapban a franciaagyunk fole logatott Adamohintaval oldottuk meg, de amikor mar csak 1-2 alkalommal kelt, akkor a kozos szobajukban a ket agy koze berakott szoptatos szekben altattam vissza!
2014. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok tapasztalataitokat. :)
2014. máj. 7. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ikreink vannak és a nagy akkor volt 2,5 éves amikor a kicsik születtek. 2,5 hónapig arról szóltak az éjszakák, hogy este9 tl hajnal 3 id ordítottak a hasfájástól, a nagy lány mág csak meg sem rezzent rá, néha felnézett, "örömmel" vette tudomásuk, hogy megint sírnak és aludt tovább.
2014. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!