Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka cseréltek pelust a...

Éjszaka cseréltek pelust a babátoknak akkor is amikor bealudt szopizás után?

Figyelt kérdés
Én sajnálom felébreszteni,de a vége mindig az,hogy reggelre átázik a ruhája...ha viszont cserélek neki akkor plusz fél órát fentvan utána!
2009. dec. 27. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hónapos. Nem cserélünk, örülök, hogy átalussza az éjszakát. Este fél 8tól, reggel fél 6ig alszik. Evés előtt én nem tudok cserélni, max utána, mert nálunk evés közben van kaki. :) Tehát ha bealszik szopi közben és volt kaki, akkor cserélünk, ha felébred ha nem, de egyéb esetben nem. DM-es pelust használunk, nem ázott még át reggelre, viszont a Pampers igen.
2009. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6,5 hós a kislányom csak akkor cserélem ki ha kaki van ez eddig 1x fordult elő.Pamperst használunk nekem nem ázott át
2009. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!