Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ezen túltenni magam?

Hogy lehet ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés

Tegnap a híradóban hallottam egy hírt, hogy egy "apa" halálra verte az öt hónapos babáját, addig verte, míg el nem hallgatott, mert, hogy sírt. Magát a riportot nem láttam, csak a headline-t hallottam, de ettől is teljesen kikészültem. Az én babám hat hónapos, édes, kis védtelen teremtés. El sem tudom képzelni, hogy akár erősebben megszorítsam, mert sír. Egyszerűen felfoghatatlan, ami történt. Most is a könnyeimmel küzködök, hogy egy csöpp babát halálra ütött az apja, és az anyja hagyta...

Milyen ember az ilyen? Ember egyáltalán ez?

Tudom, túl érzékeny vagyok, de nehezen tudok ezen túllépni. Nem látta ezt senki? sem védőnő, sem gyerekorvos? Senki? Annyi meddő pár vár babára, hány pár lett volna, akik a világon a legboldogabbak lettek volna, ha felnevelhetik. Ha van értelmetlen és szörnyű halál, akkor ez az. Ártatlan csöpp csecsemőt a saját szülei gyilkolnak meg.


2014. máj. 10. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

úristen!! :((

ez valami borzalom!

Remélem, hogy az kisbaba ezek után új rendes szülőknél fog megszületni. Én hiszek abban, hogy amelyik baba "így végzi", az utána egy rendes családban újrareinkarnálódik.


annyira sajnálom az ilyet, én is már a könnyeimmel küzdök, nekem is egy 6 hónaposom van. Tesómnak meg egy 2 napos babája.

.((((

2014. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyenek állatok, nem emberek... remélem, ha a börtönben megtudják a rabtársai, hogy mit művelt, agyonverik őt is.

Fel nem tudom fogni, hogy hogyan lehet kezet emelni egy babára, ők azért sírnak mert valami bajuk van, nem direkt, borzasztó szomorú, hogy ilyen dolgok történnek :(

2014. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

elfelejtetted írni, hogy ez egy c betűs családban volt

annyira azért nem kár érte

2014. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utolsó! Mint említettem, csak a headline-t láttam, a riportot nem. Nem érdekel milyen családban volt, csecsemőről van szó. Mi az, hogy nem kár érte? egyre jobban ledöbbenek, szóhoz sem jutok. Egy csecsemő nem tehet róla, hogy milyen családba, milyen nemzetiségű családba születik, akkor is egy ártatlan, védtelen baba, aki nem tehet semmiről.

Szívből sajnállak téged is.

2014. máj. 10. 08:43
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
akkor sem sajnálom, eggyel kevesebb van belőlük
2014. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Hol vagytok abortuszellenesek?
2014. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

A sztori az volt, hogy a 23 éves apuka (teljesen mindegy a származása) aludt, a gyerek meg sírt. Őt ez idegesítette, és elkezdte rázni, aztán beledobta a kiságyba, ott még püfölte. Aztán visszament aludni. Amikor anya hazajött, észrevette, hogy nem lélegzik a kicsit. Hívták a mentőt, de már nem lehetett mit tenni...

Nincsenek szavak, sem bocsánat erre a tettre!!

2014. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
3. veled is csak többen vagyunk. agyat nem sikerült beszerezned.
2014. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

Elítélem amit tett, viszont annyit megjegyeznék, hogy egy kisbaba bizony ki tudja úgy borítani az embert, hogy akár az eszét is vesztheti tőle.

főleg, ha valaki egyedül neveli és egyéb lelki fájdalmai is vannak.

Egy kisbaba sokszor felkel éjjel, sír. A tartós alvásmegvonás és hosszan tartó hangos, nyekergő sírás bizony az ember tűrőképességét igencsak próbára teszi. Erre jön még a többi probléma.

Bizony, én is kerültem már őrületközeli állapotba többször is, mikor legszívesebben falhoz csaptam volna a lányom, csakhogy végre csend legyen és pihenhessek.

2014. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
első vagyok, miért kellett engem lepontozni??????????
2014. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!