Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ezen túltenni magam?

Hogy lehet ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés

Tegnap a híradóban hallottam egy hírt, hogy egy "apa" halálra verte az öt hónapos babáját, addig verte, míg el nem hallgatott, mert, hogy sírt. Magát a riportot nem láttam, csak a headline-t hallottam, de ettől is teljesen kikészültem. Az én babám hat hónapos, édes, kis védtelen teremtés. El sem tudom képzelni, hogy akár erősebben megszorítsam, mert sír. Egyszerűen felfoghatatlan, ami történt. Most is a könnyeimmel küzködök, hogy egy csöpp babát halálra ütött az apja, és az anyja hagyta...

Milyen ember az ilyen? Ember egyáltalán ez?

Tudom, túl érzékeny vagyok, de nehezen tudok ezen túllépni. Nem látta ezt senki? sem védőnő, sem gyerekorvos? Senki? Annyi meddő pár vár babára, hány pár lett volna, akik a világon a legboldogabbak lettek volna, ha felnevelhetik. Ha van értelmetlen és szörnyű halál, akkor ez az. Ártatlan csöpp csecsemőt a saját szülei gyilkolnak meg.


2014. máj. 10. 07:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ne foglalkozz velük! Én csak azt pontoztam le, aki azt írta, hogy nem kár érte... Szomorú nagyon.
2014. máj. 10. 09:27
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Borzasztó, hogy ilyen állatok vannak, és az utcán is járkálnak...aki a saját gyerekét megöli, annak halálbüntetés jár! Mondjuk szerintem egyéb gyilkosságokért is....
2014. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
igen, a gyerekgyilkosságok valahogy én is külön fejezetet éls eljárást tennék bele a büntetéstörvénykönyvbe.
2014. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
na, ezt értelmesen leírtam. Szóval másképp kezelném a gyerekgyilkosságot, talán még a halálbüntetést is megfontolnám :(
2014. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Én is kikészültem tőle, nekem egy 3 hónapos kislányom van.


Aki azt írta, hogy nem sajnálja, mert eggyel kevesebb, az süllyedjen el. Ez egy ártatlan gyermek volt, semmiről nem tehet, egy kis őszinte ártatlan lélek.


A másik: persze fel tud idegesíteni, ha sír. És előfordulhat, hogy egy kicsit erősebben nyúl hozzá a szülő, vagy picit megrázza. Én inkább kimegyek olyankor a konyhába, és földhöz vágok egy jó pár lábast, meg fedőt, és hagyom sírni amíg nem nyugszok meg. Egyetlen egyszer vettem ki erősebben a kiságyából, azóta is lelkiismeret furdalásom van.


De ez több ennél. A nyakánál fogva????? Addig amíg el nem hallgat? És még utána is verni????? Na az nagyon kemény. Remélem a börtönben megkapja a többiektől amit érdemel.

2014. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Undorító,ami történt. Az ilyet nem ölném meg,mert azzal semmi szenvedést nem okoznék neki. Ugyanarra a sorsra juttatnám,amire ő a gyerekét. Nekem 2 éves a fiam és 16 hetes terhes vagyok,de ezalatt a 2 év alatt még egyszer sem hozott ki sírással úgy a sodromból,hogy erősebben megfogtam volna,vagy rángattam,bántottam volna. Kapott már kézrecsapást,voltam már kiborulva én is,de ezek mind csak nagyobb korában történtek,amikor már jócskán hisztizett,dacolt. Most is nehéz vele,de soha nem tudnám úgy bántani,hogy az neki fájjon. Ilyen pici babák azért sírnak,mert valami nincs rendben,jelezni próbálnak a szülőnek. Tudom,hogy baromi idegesítő tud lenni a sírás,de ennyire azért nem. Nem tudom felfogni,hogy miért kell az ilyeneknek gyerek?! Mit hitt,hogy majd csendben lesz,amíg fel nem nő? Áhh... Az meg teljesen mindegy,hogy milyen származású,mert senki sem csalónak és gyilkosnak születik. Cigányok voltak,és? Ismerek cigányokat,tisztességes emberek és szeretetben nevelik a gyereküket. Nem a származás dönti el,hogy valakiből milyen ember lesz. Nyugodjon békében az a szegény kisbaba!
2014. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!