Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortòl nem szopott 3...

Mikortòl nem szopott 3 òránként a babád?

Figyelt kérdés

7 hetes a kislànyom, kb 2 hete hogy nagyjàbòl ritmusba àllt, igény szerint szoptatom, volt màr jòpàr àtszoptatott éjszakànk, nappalunk... meg gondolom lesz is még... Elvileg 2 hònapnàl megint van egy nôvekedési ugràs ( elôre félek)

Lànyom kel éjjel 1kor , van 2 fél 3 mire vissza alszik az etetés, bûfizés utàn, ma hajnalban 5 ig aludt, és àltalàban az 5 òràs ébredés utàn nehezen vagy egyàltalàn nem alszik vissza.. pedig nem is tart màsfél òràt a dolog...

Nàlatok hogy van? Ennyi idôs koràra mennyit hagy titeket aludni az éjszaka?

Nappal nem hùzza 4 òràig, van hogy 3 ig se...


2014. máj. 10. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is 7 hetes a kisfiam. este 8-ra ágyban van hamar elalszik és csak 3 körűl szokott ébredni de eszik büfi és már alszik is tovább kb 20-25 perc (dől a tejem hamar jóllakik) ez kb. 6 napja van így.

nappal viszont van hogy óránként eszik piciket van hogy 2-3 óránként. d.után már kevesebbszer eszik.

mondta a védőnő h. mostmár próbáljam 4 óránként de ha ő előbb éhes? ez van nem fogom hagyni sírni mert még nem telt el a 4 óra...

szerintem lassacskán kialakul neki.

2014. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Az én kislányom 6 hetes, már a kórházban is úgy kellett keltenem,éjszaka már ott is 4 óránként evett.... azóta nappal kb 3-4 óránként eszik éjjel 5-6 óra van 2 etetés között.
2014. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nappal a mai napig 2-3 óránként eszik... soha nem volt több 3 óránál.

éjjel én 7 hetes korától nem büfiztettem, mert nálunk is az volt, hogy evett, aztán a büfiztetéssel kivertem az álmot a szeméből, akkor mondta a védőnő, hogy már nagy, ha jön a büfi, szólni fog, addig hagyjam aludni. ez bejött, 8 hetes korától átaludta az éjszakát

2014. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szuper! Köszi, hogy írtok, következö amire kíváncsi vagyok, hogy milyen súlyban vannak a babák?

Kislányom 8 hónapra született 2710 grammal, most jár kb 4,5 kg nál... Lehet emiatt is, hogy 4 óra a maximum amit kibír 2 etetés közt?

Amùgy nincs ezzel bajom, csak tájékozódom, hogy másnál hogy van ez...

Amùgy ha nem büfiztetem el se alszik annyira zavarja.. De viszonylag könnyen visszaalszik...

2014. máj. 10. 15:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Nektek beállt már a kereslet kínálat a szoptatàsban?
2014. máj. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!