Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babátokat nem...

Másfél éves babátokat nem féltitek a köztéri homokozótól?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mitől kellene féltenem? Bocsi, de nem értem a kérdést.
2014. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

gondolom arra gondol,hogy a beteg kóbor kutyák és macskák telehugyozzák meg telesz@rják,nem beszélve a tbc-s csövesekről.

a kérdeésre válaszolva:de.

2014. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

De igen. Mindenfèle àllat belepiszkít stb.


Szerencsèmre annyira nem èrdekli a homokozó.

Olvastam sokat erröl a tèmàròl, a fejlettebb orszàgokban megfelelö idöközönkènt àtfertötlenítik/ àtègetik a homokot.

Hàt ezt azèrt nàlunk sem ârtana bevezetni.

2014. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hàt ugye az àllatok,legfökèpp a macskaürülèk miatt.Belepisil,vagy kakil az àllat,a baba meg szemèhez nyúl,szàjaba kerül a homok.Igy elkaphatja a toxoplamàt,vagy különfèle fertözèseket.Ma pl. arccal elöre belesett a törpèm.
2014. máj. 10. 21:41
 5/16 porcukormókus ***** válasza:

De igen, sot meg a 3evest is. Meg az itthoni sajat homokozonktol is, mert neha latom, hogy odamennek a macskak. De engedem nekik, hogy jatszanak benne, csak igyekszem odafigyelni, h ne dobaljak egymas szemebe v ne egyek meg.

En kaptam el olyan szemfertozest, amit kontaktlencsesek kapnak el, ha a lencse csapvizzel erintkezik es serul a szaruhartya. Hat olyan betegseget szedtem ossze, hogy az elso 3honapban azt sem tudtam merre vagyok arccal elore, majdnem megvakultam. Vegul az egyik szemem megallt 60% on, a masik szerencsere meguszta. Masfel eve tortent, es meg mindig szemcseppezek meg kontrollokra jarok... Mondom, ez a bakterium a hazai ivoviben is megtalalhato.

Szoval en kicsit ovatosabban allok a kutya-macska temahoz, es homokozohoz is, nagy lecke volt ez nekem.

2014. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Fogadjunk, hogy első gyerek :)


Nem, én nem féltem.

Ennél sokkal rosszabb dolgok is történ(het)nek.

2014. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az enyèm nagyon birja a homokozàst.Ti hogyan "vèdekeztek",van rà valami mód,vagy trükk?
2014. máj. 10. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Első vagyok. Nálunk körbe van kerítve a játszótér, kiskapu mindig be van zárva. 4 éve járunk oda, nagyon szeretnek menni, most már az 1 éves kislányomat is szoktam vinni, 4 éve semmi bajunk nincs.
2014. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
1. : Szerinted a macskát megállítja pár méter kerítés??
2014. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki be akar menni oda akkor bemegy.Àllat vagy nem oda való ember mindegy.Na meg a madarak pottyantàsa,esetleg patkàny,bàr az ne legyen...Fogunk jàrni homokozni,de azèrt ôvatos leszek.Popsitörlö mindig van nàlam.Utàna a kezèt lepucolni,többet nem nagyon tehetekazthiszem.De ha valaki tud mèg valamit irjon.
2014. máj. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!