Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergiás gyerköcök anyukái...

Allergiás gyerköcök anyukái segítenétek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónapos. Valami fü,fa,viràgporfèlère allergiàs lehet.

Több mint 1 hònapja küzdünk a bevörösödött szemèvel. Van hogy elmùlik pâr napra aztàn ùjra csùnya. Viszked is neki ilyenkor.


Allergológiàra nem fogadnak minket 2 èves kor alatt, azt mondtàk vèszeljük valahogy àt...

Szemèszhez elvittem, ö azt mondta egyèrtelmü allergia.

Hogyan tovàbb?

Hogy deríthetnèm ki mi okozza neki?

Ès milyen szemcsepp vagy gyógynövèny hasznâl erre?



2014. máj. 10. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam is allergiás tavaly óta. 5 éves most. Szemcseppet kapott, Ami nektek még ne jó. Vidd el a gyerekorvoshoz, ő ír fel neki valót. Meg amit kisfiam szed folyamatosan az Aerius szirup. Csökkenti a tüneteket. Kisfiamnak hol jobb, hol rosszabb. Ma délután pl. elmentünk sétálni, nagyon fújt a szél. 20 perc múlva elkezdte vakarni a szemét, és vörös lett neki. Amint hazajöttünk szemcseppeztünk. Nekünk egyébként azt mondta a gyerekorvosunk, hogy nincs értelme vinni vizsgálatra, erre nincs gyógyszer, nem lehet kivédeni, csak a tüneteket csökkenteni.Attól függ, mi virágzik éppen.
2014. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. A szirup is receptre van. Homeos, és finom, ami nem egy utolsó szempont :-)
2014. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt! Ezzel csak az a gond hogy a kezeletlen allergia asztmahoz is vezethet, persze ehhez kell idő, de azért jobb lenne kezelni mihamarabb.

18 hónaposan jött a ki a fiamon, ugyanezen tünetek voltak. Nekünk akkor 3 féle szemcseppet kellett használnunk, Taleum, Maxidex és Opatanol. Az Opatanol azóta is magmaradt.

Minket sem akartak fogadni a területileg illetékes helyen, de én tovább kutakodtam és egy másik helyen már mehettünk is. Nézz szét hol van ilyen szakrendelés és telefonálj!

Kiderült hogy sok mindenre allergiás, Aerius oldatot kaptunk, amit azóta már lecseréltünk, mert sajnos az asztma is társult ezek mellé.

Merre laksz?

Mindenképp menj utána, ez a gyerkőcnek is rossz, kellemetlen és kezelni kell.

2014. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg magán úton. Mi is maszek dokinál voltunk. Tüdőgyógyász és allergológus. Nem tudta sajnos pontosan megmondani, mire allergiás. Kapja az Aeriust, meg mellé Nasonexet. Amikor használjuk, nincs is gond, bár épp mostanában tervezem visszavinni kontrollra, mert kicsit mintha gyógyszer mellett is jönnének elő a tünetek.
2014. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gyerekorvosunknàl szinte minden hèten ott vagyunk emiatt, màr a 3. fèle szemcseppet hasznâljuk, ez is csak ideig òràig jó.

Ma nagyon borùs idö van nàlunk, a szeme is gyönyörü tiszta.

Amint jó idô van, kisüt a nap ès sokat vagyunk kint ùjra vèrvörös lesz-tegnap is igy jàrtunk.


Elviszem magàndokihoz, igazatok van.

2014. máj. 11. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!