Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 16 hós babánál ilyen...

Minden 16 hós babánál ilyen cirkusz az öltözködés?

Figyelt kérdés
Már előre rettegek ha reggel vagy fürdés után öltözködni kell. Hiszti, kapállódzás, rugdosódás, üvöltés. Mintha legalább verném közben. Meddig tart ez még??
2009. dec. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom imád öltözködni, de még ő is néha "cirkuszol". Ilyenkor hagyom, hogy fusson egyet, utána már könnyebb a helyzet, hagyja, hogy ráadjam a pelust, ruhát. Ő is 16 hónapos.
2009. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én 6hónaposom is utál,ordít!
2009. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nállunk is nagyon sokáig probléma volt az öltözés, kész cirkusz volt, a pelenkacseréről nem is beszélve orditás ezerrel. nem emléxem h miota de már az öltözésnél nincs gond egy ideje, de a pelenkacsere még van h néha zürös. most 21 hós a kisfiam. öltözés után mindig megnézzük magunkat a tükörben h MILYEN CSINIK IS LETTÜNK :) és vigyorog , meg végigsimitja a ruháját :) nagyon aranyos :)


na jo nem dicsérem tovább a fiam - BOCSI - de kipróbálhatod a tükrös modszert hátha beválik :)


kitartás!!!

2009. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kipróbálhatod esetleg, hogy eltúlzod az öltözést. Mi nagyokat nyögünk közben, hogy jajjj de nehéz bedugni a kezed, húúú alig bírom felhúzni a nacit. az én lányom nagyokat nyög és vihog már közben, pedig korábban nem szeretett öltözni. A végén meg végigmutogattatom a ruháján mik vannak, cica, maci, gomb, masni és a többi.
2009. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajjé! :D Az én fiam is borzalom mit művel, pedig régen imádott öltözködni. Ha új ruhát kap, akkor végig mosolyog, meg megy az apjának mutatni, hogy milyen csini lett. Volt olyan is, hogy ketten negyed óráig üldöztük, birkóztunk vele, mire sikerült felöltöztetni. Persze mikor hazaérünk ugyanez a cirkusz vetkőzésnél is... nem tudom mi van vele. Tükör előtt mi is öltöztünk már és én is szoktam nagyon bolondozni öltöztetés közben, akkor van, hogy sikerül viszonylag rövid időn belül felöltöztetni, mert elkezd nevetni, de ez kb. 10 esetből 4-szer válik be.


Kitartást, én is várom a végét... :D

2009. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:11es vagyok megint. igen azt is csináljuk h eldugjuk a kezed, és hol a kezed? megvan a kezed, előbujik a kezed nééézd csak :) és iylenkor jokat nevetünk,


meg a lábával ugy h eldugom a lábad a zokniba :) a nadrágnál ugyanez mint a kéznél h eldugjuk a lábát és hol is bujik ki?



ez előző válaszolo irását olvasva jutott eszembe :)


Sly

2009. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!