Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának kell inni adni?

Tápszeres babának kell inni adni?

Figyelt kérdés
Már nem elég a tejem,pótolnom kell egyre többször.6 hetes a babám.
2014. máj. 13. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, a tápszer egyelőre elég neki. Majd akkor inkább ha már hozzátáplálsz zöldséget gyümölcsöt.
2014. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én adtam neki vizet, megkínáltam, aztán vagy kérte vagy nem.

De mivel pocakfájós volt így az édesköményteával próbálkoztam még.

Nyugodtan adhatod ezeket. De nyáron lényegesebb amúgy hogy igyon mást is necsak tápszert.

2014. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
Adjál neki inni, a tápszertől szomjasak a babák. Próbáld meg a sima vizet. ne teát vagy ilyesmit.
2014. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam tápszetes babámnak sima vizet. Mimdig amennyit elfogadott. A kakilás is könnyebben ment neki a víztől.
2014. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen!!! Sosem értettem akinem ad.en adtam neki mikor szoptattam akkor is.szerintem fontos (Itt Olaszországban az a 'protokoll' hogy adnak.)
2014. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!