Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hisztizik a babad, akkor...

Ha hisztizik a babad, akkor folyik az orra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mindig eldonteni h natha kezdete-e vagy sem. Ha hisztizik/sir a lanyom, utana picit folyik az orra. Ilyenkor mindig kiszivom neki, de egy keves vizszeru vmi jon csak. Persze ne is jojjon tobb. De ez egy ideje mar igy van (ket hete kb.). Ez normalis? Mert ha nathas lenne akkor gondolom sokkal tobbet kellene szivnom neki es nem csak hiszti utan. Nem? Meg van mikor reggelente hallom mintha el lenne dugulva a kis orra, de ha szivom semmi nem jon. Es ez meg csak reggelente van. Ha szaraz lenne a levego, akkor nem 70%-os lenne a paratartalom a szobaban... Nem ertem! :-(
2014. máj. 14. 09:36
 1/3 A kérdező kommentje:
9 honapos baba...
2014. máj. 14. 09:37
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is folyik az orra ha sír, ha tényleg csak hisztizik egy kicsit és nincs könny hozzá akkor az orra sem folyik. Ha víz szerű a szutyija akkor az nem megfázás szerintem. Reggel a kisfiamnak vannak szutyi darabok az orrába, amit elérek kiszedem, de ettől még mindig nem beteg. Én magamból indulok ki, nekem is van hogy reggelre picit eldugul az orrom, reggel szinte mindig ki kell fújnom az orrom. A piciknél sincs másképp. Ha beteg lenne akkor sűrűbb lenne a váladék és egész nap látnád nála.
2014. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom h irtal! :-) Csak nem tudtam ezt hova tenni, mert "regebben" nem volt ez. En is abban biztam h ez nem lehet natha, mert akkor tobb is lenne es nem csak reggelente es hiszti utan. Igen, igazad van, az en orrom is reggelre el szokott dugulni, nem gondoltam h a lanyomnak is normalis ez. :-)
2014. máj. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!