Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam cukros? Ugye nem?

Kisfiam cukros? Ugye nem?

Figyelt kérdés
Április végén voltunk neurológiai kivizsgáláson, vettek vért a fiamtól, éhgyomorra és ebéd után is. Ma kaptam meg a zárójelentését, rengeteg csillagozott érték van, de a glükóznál megakadt a szemem. 5.7 lett neki. Azt írták 5ig normális. 2 csillaggal volt megjelölve. Én nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz, háziorvoshoz is megyünk a leleletekkel, de addig megőrülök. Ugye ez nem azt jelenti hogy cukros?
2014. máj. 14. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Mit jelent az a szó, hogy cukros? Nem lehet, hogy sós?:D


Úgy érted, cukorbeteg-e? vagy magasabb-e a cukra a normális értéknél? vagy mit értesz az alatt, hogy "cukros"?


Azt sem tudjuk, a gyerek mennyi idős. Mennyi idős?


És az éhgyomri vagy a terheléses cukra lett csillagos?


Kicsit több infó jó lenne:)


Menjetek a háziorvoshoz, valószínűleg diétát fog felírni, ami nem baj, mert legalább normalizálódik a gyerek testsúlya, emésztése és étkezési szokásai. Ha ezt javasolja, változtassatok ti is a saját rossz szokásaitokon, hogy a gyerek ne legyen "cukros" vagy "sós".

2014. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Humor Herold elso, te meg sosem hallottad ezt a kifejezest, hogy valaki cukros? (segitek, =cukorbeteg). De latom nagyon mulattat.


Az viszont mar igaz, hogy toredek infot irtal, Kerdezo. Hany eves? Miert neztek neki egyaltalan cukrot? Volt valami elozmenye?


Ezeket az ertekeket befolyasolhatja az is, mit evett elozo este, ne adj isten ejjel cukortartalmu lottyoket ivott-e.

2014. máj. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En csak a vervetelebol indulok ki a gyerekemnek mikor vinnem kellett 3 es 6 honaposan. Sok csillagozott ertek volt. Megijedtem nagon. Aztan kiderult h a felnottekehez van hasonlitva azert a sok csillag, ami nala nem jelent bajt. Nem ertettem miert nem lehet ertelmesen csinalni de mindegy is.

Hatha nalatok is igy van.

Tenyleg mennyi idos a gyerkoc? A cukorbetegseghez en spec nem ertek de tesomat meg tudom kerdezni szivesen ha adsz tobb infot o megmondja Neked.


Az elso valaszolo meg azt hiszi o a nagy eszleny, holott pedig egy okoskodo h.ulye. semmi egyeb. Ertelmes normalis ember nem jatsza meg igy magat. Marhara dagadhat melled a valaszod miatt, amijor egy ketsegbeesett anyuka ker segitseget, te meg jatszod a mareknyi eszedet. Sokat elarult rolad.

2014. máj. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 20 hónapos a gyerkőc.
2014. máj. 15. 07:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Szenvedtünk a vérvétellel, és amikor egy picit is letudtak venni, azt mondták ez jó lesz a vércukor nézéséhez. Ez éhgyomri volt. Nem tudom miért kellett, általános vizsgálatok voltak.
2014. máj. 15. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!