Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerekkel mit szoktatok...

1 éves gyerekkel mit szoktatok "játszani" az udvaron?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hintáztatni, homokozó.De a lényeg a levegő és hagyni, hogy felfedezzen, sár, csiga, kavics, minden.
2014. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 1évesem, mindenre kíváncsi, így ide-oda szaladgál, egy percre sem ül le! :D De hintázni is nagyon szeret, illetve homokozni! A nagyfiam 1 évesen csak ült a homokozóban és csöndben figyelte a nagyobb gyerekeket! :)
2014. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom még csak tanul lépegetni, így fogni kell az egyik kezét. A másikkal mindenért lehajol: fűszál, tócsa, botok, kavics, homok. Hagyom, hagy fedezzen fel mindent. Hintázni is imád, de ő még szereti a babakocsis sétát is.
2014. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos kisfiam is körbe járja vagy 100x az udvart. Hátra megy a kutyákhoz, ott időz, aztán a bárányokat megnézzük még hátrébb (papától kapta húsvétra őket), levelet-füvet szed, nézelődik, homokozik, hintázik. A nagy kuka kerekeivel szeret játszani, a terasz kiskapuját csukogatja, viszi a szerszámokat, a fa darabokat. Én nem szoktam különösebben lekötni őt, járja a saját kis útját, persze mindig figyelek rá. Van egy műanyag házikója, abban szokott még játszani, kismotort bár még nem tudja hajtani de ráül-leszáll... stb... Ja és labdázni is szoktunk.
2014. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeret hintázni, bogarászni, fűben ülni, kavicsokat szedegetni, követi a kutyát, stb.
2014. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!