Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom nem akar menni a 2...

Párom nem akar menni a 2 hetes babánkkal anyuékhoz menni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
50km-re laknak én szeretnék, anyuék is de a párom nem akar. Az ő anyukájánál lakunk, jó hogy ő látják mindennap.Párom szerint beteg lenne a kicsi
2014. máj. 16. 21:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%
Mi több,mint 100kmt utaztunk,2 hetes volt a fiunk anyósomékhoz mentünk 3 hónapra,amíg a lakás elkészült,végig aludt semmi baja nem volt.
2014. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%

"De a férjednek miért kellene mennie? Pakolj be a kocsiba és irány, ha ezt látod helyesnek"


na ja..máris mikor egy család lettek sz@rja le nagyívben apuka véleményét és tegye előbbre anyukája kívánságát!

Hmm...egyenes út a vitákhoz,váláshoz!

neki már a férje a babája a családja és nem a szülei!Jó persze őket is szeretni,látogatni kell de azért apuka véleméynét ne írjuk már felül!nem hiszem hogy azért nem akar menni mert nincs kedve vagy fáradt hanem a 2 hetes babáját félti és ez akkor is így lesz ha nélküle mennek!

2014. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
És m van ha nem is anyuka írta a kérdést hanem apuka???Az nem is derül ki,amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak,ekkora babával még nem mennék,de tény,hogy kivinni levegőzni szép időben már kivinném.
2014. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
7%
MErt akkor anyuka véleményét kell felülírnia apukának? Ha ő nem akar menni, akkor senki ne menjen? Ugyanmár! Ha menni akarsz, menj. Te érzed, hogy készen állsz e egy utazásra.
2014. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
juj látom le kellett pontozni mert nem tartottam burokban a fiamat és nem vártam hónapokat még elutaztam vele,hűű de szörnyű ember lehetek....komolyan jó sok frusztrált nőszemély van itt fent,nyomogatják a pirosat azt hiszik az jelent bármit is
2014. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!